Kacper Jankowski
, 13 października 2021 roku

Do zyskania aż 400 zł w bonie do Allegro za korzystanie z karty kredytowej Citibanku

400 zł
w formie bonu do serwisu Allegro
Ruszyła kolejna rewelacyjna promocja od Citibanku. Zyskasz aż 400 zł w bonie do Allegro i podbudujesz sobie przy okazji zdolność kredytową. Wystarczy, że wyrobisz kartę kredytową i pełnisz proste warunki promocji.

Korzyści

400 zł
w formie bonu do serwisu Allegro

Zasady promocji

W promocji możesz wziąć udział wówczas, gdy jesteś osobą nieposiadającą główniej karty kredytowej Citibanku od 01.01.2020 r oraz:

dla osoby fizycznej:
➡️ wiek min. 18 lat,
➡️ dochód netto min. 1200 zł,
➡️ zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące,

dla firm:
➡️ wiek min. 18 lat,
➡️ dochód netto min. 2500 zł,
➡️ działalność gospodarcza min. 2 lata.

Pamiętaj, o tym, że wybierając kartę z niższym limitem nie załapiesz się do promocji.

Skrót promocji

ETAP 1

Po otrzymaniu karty wystarczy wykonać poniższe kroki:

✅ aktywować kartę przez bankowość mobilną Citi Mobile,
✅ zalogować się do Citi Mobile,
✅ wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych lub internetowych na łączną kwotę min. 1000 zł.

W promocji zaliczane są wszystkie transakcję z wyjątkiem „szczególnych transakcji”, chodzi o tzw. ułatwiacze obrotów na karcie kredytowej.

Czas na spełnienie dwóch pierwszych kroków masz do końca następnego miesiąca po miesiącu w którym zawarłeś umowę. A na ostani warunek masz czas do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego. Dla przykładu podpisując umowę w październiku czas na zalogowanie się masz do końca listopada, a na zapewnienie transakcji kartą do końca stycznia.

Oczywiście im szybciej spełnisz warunki promocji to szybciej otrzymasz nagrodę. Według regulaminu informacja o przyznaniu nagrody pojawi się do końca miesiąca, który następuje po miesiącu skończenia warunków. W ciągu kolejnych 60 dni otrzymasz kartę podarunkową w formie e-kodu o wartości 400 zł do serwisu Allegro.

Jak założyć konto

W promocji możesz wziąć udział wówczas, gdy jesteś osobą nieposiadającą główniej karty kredytowej od Citibanku od 01.01.2021 r .
Złożenie wniosku online
Aby Twój wniosek o kartę Citi Simplicity był rozpatrzony pozytywnie musisz spełniać poniższe wymogi: Dla osoby fizycznej: wiek min. 18 lat, dochód netto min. 1200 zł oraz zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące Dla firm: wiek min. 18 lat, dochód netto min. 2500 zł, działalność gospodarcza min. 2 lata
Dostarczenie dodatkowych dokumentów
W trakcie złożenia wniosku o przyznanie karty musisz dołączyć dokumenty potwierdzające Twoje dochody, ewentualnie możesz je dostarczyć w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku.
Oczekiwanie na rozpatrzenie wniosku
Po dostarczeniu wszystkich wymaganych dokumentów wystarczy oczekiwać na odpowiedź banku.

Konto bez opłat

Korzystając z karty mądrze nie ponosisz żadnych opłat oraz odsetek. Po prostu należy pamiętać o spłacaniu karty w terminie.
0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta w pierwszym roku rozliczeniowym jest darmowa, jeśli wykonasz w danym miesiącu transakcje na min. 300 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Po 12 miesiącach należy w miesiącu wykonywać transakcję na łączną kwotę min. 1000 zł. W innym przypadku opłata standardowa wynosi 12 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Za wypłaty z bankomatów nie ponosisz żadnych opłat, limit wypłat to 6 w ciągu dnia.

Pytania i odpowiedzi

Szukaj