Kacper Jankowski
, 6 sierpnia 2021 roku

Załóż darmowe konto osobiste od BNP Paribas i zgarnij aż 320 zł

300 zł
premii na start w formie karty podarunkowej
20 zł
w formie kupony do Costa Coffee
Bank BNP Paribas ruszył z najnowszą promocją konta osobistego, z którym możesz zyskać nawet 320 zł premii. Otwierając darmowe konto zyskasz 300 zł w bonach do wybranego sklepu i 20 zł w formie kodu do Costa Coffe. Warto jednak się spieszyć, ponieważ limit to 3000 rejestracji w promocji, po jego wyczerpaniu, dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane.

Korzyści

300 zł
premii na start w formie karty podarunkowej
20 zł
w formie kupony do Costa Coffee

Zasady promocji

Do promocji może przystąpić osoba, która jest nowym klientem banku  i nie posiadała żadnego konta osobistego w BNP Paribas w okresie 12 miesięcy. Równocześnie podczas wnioskowania trzeba wyrazić wszystkie zgody marketingowe oraz wybrać sklep do którego otrzymasz kartę podarunkową.

 

Skrót promocji

Pierwszą część nagrody, czyli kupon do Costa Coffee o wartości 20 zł otrzymasz za sam fakt podpisania umowy. Wiadomość o przyznaniu kuponu trafi na Twojego maila do 28.09.2021 r. A sam bonus zostanie Ci przyznany do końca września.

ETAP 1

Premia 300 zł została podzielona na dwie części, pierwszą, czyli 100 zł w formie bonu do wybranego przez Ciebie sklepu otrzymasz za wykonanie poniższych warunków we wrześniu:

  • Zapewnienie min. 1 płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay,
  • Wykonanie min. 2 przelewów za pomocą bankowości internetowej.

 

Informacje o przyznaniu nagrody 100 zł w formie karty podarunkowej do wybranego sklepu otrzymasz do 19.10.2021 r.  A samą nagrodę do końca danego miesiąca. W przypadku wybrania karty podarunkowej do Leroy Merlin musisz uzupełnić swoje dane do jej wysłania, czas na to masz do 25.10.2021 r.

ETAP 2

Kolejna część nagrody 200 zł w formie karty podarunkowej otrzymasz za spełnienie warunków z września oraz dodatkowo w październiku wykonasz poniższe warunki:

  • otrzymanie wpływu łącznego na konto min. 1000 zł,
  • min. 4 płatności bezgotówkowe kartą,
  • co najmniej 1 płatność za pomocą Apple Pay lub Google Pay,
  • min. 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej.

I to tyle.

Drugą część premii na start w formie 200 zł karty podarunkowej otrzymasz do końca listopada, a informację do 25.11.2021 r.

Jak założyć konto

Przejście na stronę promocji
Znajdując się na stronie promocji musisz zarejestrować się w promocji podając podstawowe dane kontaktowe.
Złożenie wniosku
Po zarejestrowaniu się w promocji otrzymasz potwierdzenie na skrzynkę mailową. Teraz wystarczy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, czyli uzupełnić dane do otwarcia konta.
Założenie konta osobistego
Po poprawnym złożeniu wniosku wystarczy, że zawrzesz umowę o konto osobiste przy pomocy kuriera lub wideo weryfikacji.

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie konta jest pozbawione opłat.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta Otwarta na Dzisiaj dla osób poniżej 26. roku życia jest bezwarunkowo darmowa. Osoby powyżej tego wieku nie poniosą opłaty, jeśli wykonają co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty w wysokości 3 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash są darmowe, pozostałe to koszt 5 zł chyba, że jesteś osobą poniżej 26. roku życia. Opłat z wszystkich bankomatów nie poniosą użytkownicy niestandardowych kart (karta otwarta na eŚwiat Mastercard lub Karta Otwarta na Świat)

Pytania i odpowiedzi

Jaki przelew należy wykonać?
W promocji, aby poprawnie spełnić warunek przelewu wystarczy wykonać podstawowy przelew, na dowolną kwotę. Adresat może również być dowolny.
Jakie wpływy nie będą zaliczane?
W promocji nie zaliczane będą wpływu pochodzące z wpłat gotówkowych (np. poprzez bankomat) oraz wpłaty wewnętrzne.
Szukaj