Kacper Jankowski
, 27 września 2021 roku

Okazja! Do zdobycia aż 420 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

100 zł
przelewem na konto
300 zł
w formie e-kodów do serwisu Allegro
20 zł
jako voucher to sieci kawiarni Costa Coffee
Bank BNP Paribas ruszył z jesienną promocją, w której możesz zgarnąć łączną sumę nagród aż 420 zł za założenie darmowego konta osobistego. Nagroda jest podzielona na różne formy z których każdy się ucieszy! Potrzebujesz gotówki? Masz 100 zł. Napić się kawy? Voucher 20 zł do Costa Caffee. Planujesz zakupy? Proszę bardzo 300 zł do serwisu Allegro i to wszystko razem!

Korzyści

100 zł
przelewem na konto
300 zł
w formie e-kodów do serwisu Allegro
20 zł
jako voucher to sieci kawiarni Costa Coffee

Pula promocyjnych wniosków to 3000! Promocja może skończyć się w każdej chwili, więc nie warto zwlekać, zwłaszcza patrząc na ogromną premię jaka jest do zgarnięcia.

Zasady promocji

Przystąpić do promocji mogą tylko osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego od BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Rejestrując się w promocji należy zaznaczyć wszystkie zgody, które wymaga wniosek.  Na podpisanie umowy oraz aktywację karty jest czas do 15.11.2021 r. Przy wnioskowaniu doradzam wyłączyć wszelkiego rodzaju wtyczki adblock lub HTTPS everywhere, ponieważ mogą utrudnić zakończenie wniosku.

Aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie kodu PIN do kart. Karta zostanie przywieziona przez kuriera. Innym sposobem jest wideoweryfikacja bez wychodzenia z domu.

Skrót promocji

ETAP 1

Pierwsze dwie nagrody w postaci vouchera do Costa Coffee (20 zł) oraz e-kodu do platformy Allegro o wartości 50 zł otrzymasz za aktywację konta oraz wykonanie tylko jednego przelewu za pomocą bankowości mobilnej GOmobile lub internetowej GOonline.

Informacja o przyznaniu nagród trafi do Ciebie maksymalnie do 23.11.2021 r.  A same e-kody do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, w tym przypadku do końca listopada.

ETAP 2

Teraz czas na:

✅ 150 zł w formie e-kodów do Allegro,
✅  100 zł w gotówce do odebrania 🙂

Wystarczy, że spełnisz powyższy warunek oraz w grudniu i styczniu:

  • wykonasz co najmniej 2 transakcję BLIKiem,
  • wykonasz płatności bezgotówkowych kartą na min. 300 zł,
  • otrzymasz wpływy na kwotę łączną min. 1000 zł.

I to tyle!

 

Tym razem po (18.02) otrzymaniu informacji o przyznaniu bonusów  należy wypełnić dane do przelewu premii 100 zł. Czas na to masz do 23.02.2022 r.

ETAP 3

Ostatnią nagrodę otrzymasz od banku w formie e-kodu do Allegro o wartości 100 zł za spełnienie poprzednich wymogów oraz za spełnienie dodatkowo dwóch prostych warunków w lutym:

➡️ otrzymanie łącznych wpływów na kwotę min. 1000 zł,
➡️ wykonanie 2 transakcji BLIK.

Zasady i wpływów, transakcji oraz przelewów znajdziesz poniżej 🙂

I ostatnia nagroda Twoja! 100 zł w formie e0kodu do Allegro otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu zrobienia warunków. Sama informacja zaś trafi na skrzynkę mailową do 28.03.2022 r.

Jeśli chodzi o płatności kartą debetową to możesz kupić nawet bułki z piekarni i wykonać transakcję na dwolną kwotę to samo tyczy się przelewu. W przypadku zapewnienia wpływu najlepiej zrobić to z innego konta (może być należące do Ciebie). Nie posiadasz całego 1000 zł? Nic nie szkodzi, możesz to zrobić w dwóch transzach po 500 zł.

 

 

Jak założyć konto

Przejście na stronę promocji
Znajdując się na stronie promocji musisz zarejestrować się w promocji podając podstawowe dane kontaktowe.
Złożenie wniosku
Po zarejestrowaniu się w promocji otrzymasz potwierdzenie na skrzynkę mailową. Teraz wystarczy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, czyli uzupełnić dane do otwarcia konta.
Założenie konta osobistego
Po poprawnym złożeniu wniosku wystarczy, że zawrzesz umowę o konto osobiste przy pomocy kuriera lub wideo weryfikacji.

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie konta jest pozbawione opłat.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta Otwarta na Dzisiaj dla osób poniżej 26. roku życia jest bezwarunkowo darmowa. Osoby powyżej tego wieku nie poniosą opłaty, jeśli wykonają co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty w wysokości 3 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash są darmowe, pozostałe to koszt 5 zł chyba, że jesteś osobą poniżej 26. roku życia. Opłat z wszystkich bankomatów nie poniosą użytkownicy niestandardowych kart (karta otwarta na eŚwiat Mastercard lub Karta Otwarta na Świat)

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego banki organizują promocję?
Banki w ten sposób skuteczniej przyciągają rzesze klientów do siebie. Dodatkowo budują tym dobry wizerunek.
Czy tylko w jednej promocji mogę wziąć udział?
Do pojedynczej promocji możesz przystąpić tylko raz. Jednakże nic nie zabrania wzięcia udziału w kilku promocjach, nawet od tego samego Banku. Promocję muszą dotyczyć innych produktów.
Kiedy mogę zrezygnować z rachunku osobistego?
W dowolnym momencie, okres wypowiedzenia trwa 30 dni.
Szukaj