Kacper Jankowski
, 20 sierpnia 2021 roku

Aż 400 zł za założenie darmowego konta w BNP Paribas

400 zł
w formie e-kodów do sieci sklepów Biedronka
Bank BNP Paribas ruszył z nową promocją, w której do zgarnięcia aż 400 zł w formie e-kodów do sklepów sieci biedronka. Warto jednak się spieszyć, ponieważ limit to 3000 rejestracji w promocji, po jego wyczerpaniu, dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane.

Korzyści

400 zł
w formie e-kodów do sieci sklepów Biedronka

Zasady promocji

Do promocji mogą przystąpić osoby będące nowymi klientami. Nowym klientem, który może wziąc udział w promocji nazywamy osoby, które nieposiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. We wniosku należy zaznaczyć wszystkie zgody tzw. checkboxy. W czasie wnioskowania proponuję wyłączyć wszystkie wtyczki typu AdBlock lub HTTPS Everywhere.

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia, w sumie zakładasz darmowe konto i dokonujesz drobnych płatności kartą + wykonujesz przelewy (a to robisz raczej na co dzień).

Skrót promocji

ETAP 1

Pierwszą nagrodę 50 zł w formie e-kodu do Biedronki zgarniesz za podpisanie umowy z bankiem oraz wykonanie przelewu za pomocą GOonline lub GOmobile we wrześniu 2021 r. Najłatwiej będzie przelać sobie środki na rachunek w innym banku.

Informacja o przyznaniu nagrody trafi do Ciebie do 26.10.2021 r,  a sama nagrodę otrzymasz sms’em do końca danego miesiąca.

ETAP 2

Drugą część bonusu, czyli 150 zł w formie e-kodu otrzymasz za spełnienie poniższych warunków w październiku:

  • wykonanie min. 5 płatności kartą płatniczą na dowolną kwotę,
  • zapewnienie wpływu na konto na łączną sumę min. 1000 zł.

Jeśli chodzi o płatności kartą płatniczą to możesz kupić nawet bułki z piekarni 🙂 W przypadku zapewnienia wpływu najlepiej zrobić to z innego konta (może być należące do Ciebie). Nie posiadasz całego 1000 zł? Nic nie szkodzi, możesz to zrobić w dwóch transzach po 500 zł.

Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz do 25.11.2021 r., a samą nagrodę w formie e-kodu do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka o wartości 150 zł do końca danego miesiąca.

ETAP 3

Ostatnią część nagrody (200 zł w formie bonu elektronicznego otrzymasz za spełnienie powyższych warunków w październiku oraz w listopadzie musisz wykonać:

  • wykonać płatności kartą na kwotę min. 300 zł,
  • zapewnić wpływ na konto o łącznej sumie min. 1000 zł.

Bonus w formie e-kodu do sklepu biedronka o wartości 200 zł otrzymasz do końca grudnia, a samą informację o przyznaniu tej nagrody do 23.12.2021 r.

Pamiętaj! Pula promocyjnych jest ograniczona, liczba ta wynosi zaledwie 3000 wniosków.

Jak założyć konto

Przejście na stronę promocji
Znajdując się na stronie promocji musisz zarejestrować się w promocji podając podstawowe dane kontaktowe.
Złożenie wniosku
Po zarejestrowaniu się w promocji otrzymasz potwierdzenie na skrzynkę mailową. Teraz wystarczy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, czyli uzupełnić dane do otwarcia konta.
Założenie konta osobistego
Po poprawnym złożeniu wniosku wystarczy, że zawrzesz umowę o konto osobiste przy pomocy kuriera lub wideo weryfikacji.

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie konta jest pozbawione opłat.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta Otwarta na Dzisiaj dla osób poniżej 26. roku życia jest bezwarunkowo darmowa. Osoby powyżej tego wieku nie poniosą opłaty, jeśli wykonają co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty w wysokości 3 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash są darmowe, pozostałe to koszt 5 zł chyba, że jesteś osobą poniżej 26. roku życia. Opłat z wszystkich bankomatów nie poniosą użytkownicy niestandardowych kart (karta otwarta na eŚwiat Mastercard lub Karta Otwarta na Świat)

Pytania i odpowiedzi

Czy nagroda jest gwarantowana?
Tak, nagroda jest gwarantowana regulaminem promocji. Jeśli otworzysz konto i spełnisz powyższe warunki to otrzymasz nagrodę w wysokości 400 zł.
Dlaczego banki organizują promocję?
Banki w ten sposób skuteczniej przyciągają rzesze klientów do siebie. Dodatkowo budują tym dobry wizerunek.
Czy muszę odprowadzić od bonusu podatek?
Jeśli nie jest to promocja dotycząca produktu firmowego, to do kwoty 2000 zł jesteś zwolniony.
Jeśli usunę rachunek przed otrzymaniem premii, to czy ją otrzymam?
Niestety, ale konto należy posiadać, aż do otrzymania premii/bonusu/nagrody.
Czy tylko w jednej promocji mogę wziąć udział?
Do pojedynczej promocji możesz przystąpić tylko raz. Jednakże nic nie zabrania wzięcia udziału w kilku promocjach, nawet od tego samego Banku. Promocję muszą dotyczyć innych produktów.

Dokumenty

Szukaj