Kacper Jankowski
, 5 listopada 2021 roku

HIT dla firm – aż 1850 zł za założenie darmowego Firmowego Konta Godnego Polecenia

350 zł
premii na start
900 zł
w formie zwrotów za transakcję kartą
400 zł
za skorzystanie z kredytu firmowego
Serwis Rankomat.pl we współpracy z Santander Bank Polska zorganizował promocję dla firm. Dzięki akcji zyskasz 350 zł premii na start, 900 zł zwrotu na konto za płatności kartą, 400 zł jeśli skorzystasz z oferty kredytowej, 200 zł za opiekę zdrowotną. Dodatkowo Firmowe Konto Godne Polecenia przez pierwsze dwa lata jest całkowicie darmowe!

Korzyści

350 zł
premii na start
900 zł
w formie zwrotów za transakcję kartą
400 zł
za skorzystanie z kredytu firmowego
200 zł
za umowę o opiekę zdrowotną

Zasady promocji

W promocji możesz wziąć udział, jeśli nie posiadasz aktualnie żadnego rachunku firmowego od Santander Bank Polska.

Skrót promocji

ETAP 1

Do promocji możesz przystąpić w łatwy sposób wystarczy, że złożysz wniosek o Firmowe Konto Godne Polecenia przechodząc na stronę banku (zrobisz to klikając przycisk „WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI”. Pamiętaj, żeby podczas wnioskowania wyrazić wszystkie zgody marketingowe. Czas na podpisanie umowy masz aż do 10.01.2022 r.

 

ETAP 2

Premie na start uzyskasz w banalny sposób. Pierwszą część 100 zł otrzymasz za pobranie aplikacji mobilnej i zalogowanie sie do niej co najmniej raz. Czasu jest sporo na ten krok, aż do końca stycznia. Kolejne 250 zł otrzymasz za wykonanie min. 3 dowolnych przelewów (z wykluczeniem przelewów do ZUS oraz US).

I to tyle!

Informację o zgarnięciu nagród otrzymasz mailowo do 11.02.2022 r, we wiadomości będzie znajdował sie link do formularza odbioru przelewu premii. Na uzupełnienie tych danych będziesz miał czas do 18.02.2022 r. Bonus 350 zł trafi do Ciebie najpóźniej do 28.02.2022 r. 

ETAP 3

Kolejna premia, czyli 900 zł jest w formie zwrotów za płatności kartą. Jest to bardzo proste, za każdą transakcję kartą w pierwszych 6 miesiącach od otwarcia rachunku firmowego będziesz otrzymywać 3% zwrotu na konto. Ważne, aby w danym miesiącu rozliczeniowym wykonać przelew do ZUS lub US na kwotę min 200 zł. W każdym z 6 miesięcy maksymalna wypłata zwrotu nie może przekroczyć 150 zł.

Premia w formie zwrotu za płatności będzie przekazywana Tobie na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełnisz warunki. Łączna suma to 900 zł na Twój rachunek!

Oprócz 350 zł i 900 zł możesz zyskać 400 zł za zawarcie umowy kredytowej z Santander Bank Polska lub leasingu bądź pożyczki leasingowej z Santander Leasing. Umowa ta powinna być podpisania w ciągu 6 miesięcy od otwarcia Firmowego Konta Godnego Polecenia.

Możesz również zyskać 200 zł za zawarcie umowy o pakiet prywatnej opieki medycznej Lux Med za pośrednictwem Santander Bank Polska. Czas na podpisanie umowy jest taki sam jak w przypadku powyższej oferty.

Jak założyć konto

Przejdź na stronę promocji
Do promocji przystąpisz wówczas, gdy przejdziesz na stronę banku za pomocą dolnego przycisku.
Wypełnij wniosek
Po przejściu na stronę wystarczy, ze wypełnisz wniosek, który jest banalnie prosty.
Oczekiwanie na kuriera
Po poprawnym wypełnieniu wniosku na numer telefonu otrzymasz widomość SMS z potwierdzeniem. Teraz wystarczy oczekiwać na kontakt ze strony kuriera, który przywiezie umowę o konto.

Konto bez opłat

Konto Firmowe Godne Polecenia przez okres pierwszych dwóch lat jest całkowicie pozbawione opłat.
0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego Bank organizuję taką akcję?
Bank w ten sposób chcę przyciągnąć większą rzeszę klientów firmowych.
Czemu Bank oferuje tak pokaźne nagrody?
Prócz dobrej oferty jest to dodatkowa zachęta dla uczestnika promocji.
Czy od nagród trzeba odprowadzić podatek?
Tak, ponieważ jest to zaliczane jako dochód firmowy.
Szukaj