Kacper Jankowski
, 19 maja 2021 roku

HIT! Aż 500 zł za przetestowanie Konta 360° od Banku Millennium

200 zł
na start
250 zł
do wykorzystania w Huawei
50 zł
w formie eKarty do Goodie
Bank Millennium ruszył z promocją, w której do zgarnięcia jest aż 500 zł za przetestowanie Konta 360° lub Konta 360° Student. Uwaga w promocji obowiązuje pula 1000 wniosków, więc radzę się spieszyć.

Korzyści

Cały bonus jest podzielony na 3 różne nagrody, które otrzymasz za spełnienie banalnych warunków.

200 zł
na start
250 zł
do wykorzystania w Huawei
50 zł
w formie eKarty do Goodie

Zasady promocji

Do promocji możesz przystąpić jako nowy klient, czyli osoba, która na dzień rozpoczęcia promocji:
• nie posiada lub nie dysponuje żadnym produktem w Banku Millennium,
• nie brała udziału w jakiejkolwiek promocji „na start” z Kontem 360° lub Kontem 360° Student,
• nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium.

Skrót promocji

ETAP 1

Po poprawnym założeniu darmowego rachunku osobistego, aktywowaniu aplikacji mobilnej i wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku poprzez kanały elektroniczne, możesz przystąpić do spełniania warunków.

Wystarczy, że w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku wykonasz następujące warunki:

  • wykonasz co najmniej jedną płatność kartą płatniczą lub za pomocą usługi BLIK
  • zapewnisz wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł w miesiącu

I to tyle! Dla przypomnienia warunki te pokrywają się z warunkami darmowego Konta 360° dla osób powyżej 26. roku życia.

ETAP 2

Osoby zakładające konto osobiste metodą biometrii (selfie) musi udać się do najbliższej placówki banku. aby złożyć wzór podpisu i okazać pracownikowi banku dowód tożsamości. Czas na to, jest do 31.09.2021 r.

 

Premia na start 200 zł oraz eKarta do serwisu Goodie zostaną przekazane najpóźniej do 30.11.2021 r. Natomiast Karta Podarunkowa do Huawei zostanie przekazana w terminie do 31.07.2021 r.

Pamiętaj, żeby cały czas być posiadaczem rachunku osobistego oraz mieć wyrażone wszystkie zgody, aby otrzymać nagrody.

Jak założyć konto

Zakładanie konta w Banku Millennium możesz na 4 sposoby. Trzy sposoby umożliwiają założenie konta bez wychodzenia z domu.
Wejdź na stronę promocji
Aby złożyć wniosek należy przejść na stronę promocji, a zrobisz to klikając w przycisk „Weź udział w promocji”. Po przejściu na stronę musisz wystarczy kliknąć „Załóż Konto”
Wybór metody dokończenia wniosku
Teraz należy wybrać metodę dokończenia wniosku ,a mamy do wyboru aż 4! Selfie- jest to wygodna opcja na dokończenie wniosku, wystarczy, że po wypełnieniu podstawowych danych wykonasz 3 zdjęcia twarzy w aplikacji mobilnej banku oraz zdjęcia dowodu, przodu i tyłu. Na koniec pozostaje Ci zaakceptować umowę sześciocyfrowym numer, który otrzymasz we wiadomości SMS. Kurier- również wygodna metoda na zawarcie umowy, którą przywiezie Ci kurier. Po złożeniu wniosku i wybraniu kuriera w ciągu paru najbliższych dni skontaktuje się z Toba kurier w celu przekazania Tobie kopii umowy oraz przekazania umowy do podpisania dla banku. Pamiętaj, aby mieć przy sobie dowód, aby potwierdzić swoją tożsamość. Online- swoją tożsamość potwierdzisz logowaniem na konto w innym banku, pamiętaj, aby dane w banku z którego korzystasz zgadzały się z tym we wniosku Oddział- tradycyjna metoda, wystarczy po złożeniu wniosku udać się do najbliższego oddziału banku i dokończyć wniosek.
Logowanie do konta
Po otrzymaniu danych do logowania możesz aktywnie korzystać z konta i spełniać warunki do przyznania nagrody.

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie konta 360° Student jest całkowicie darmowe, inaczej wygląda sprawa w przypadku Konta 360° dla osób powyżej 26. roku życia muszą One spełnić dwa warunki w mięsiącu, aby uniknąć opłaty (8 zł): -Zapewnić łączny wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł -Wykonać co najmniej jedną transakcję karta płatniczą lub płatnością BLIK
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta dla Konta 360° Student jest darmowe, jeśli w danym miesiącu wykonasz co najmniej jedną transakcję karta płatniczą lub płatnością BLIK, inaczej opłata wynosi 4 zł. Osoba starsza (powyżej 26. roku życia) również nie poniesie opłaty (7 zł) za kartę wówczas, gdy: -Zapewni łączny wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł. -Wykona co najmniej jedną transakcję karta płatniczą lub płatnością BLIK.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z bankomatów własnych również są darmowe, pozostałe to koszt 5 zł chyba, że spełnisz warunki aktywności wtedy wypłaty nic Cię nie kosztują. W przypadku bankomatów Santandera Bank Polska i Planet Cash koszt wypłaty po nie spełnieniu warunków aktywności to 1 zł

Pytania i odpowiedzi

Jeśli usunę rachunek przed otrzymaniem premii, to czy ją otrzymam?
Niestety, ale konto należy posiadać, aż do otrzymania premii/bonusu/nagrody.
Czy muszę odprowadzić od bonusu podatek?
Jeśli nie jest to promocja dotycząca produktu firmowego, to do kwoty 2000 zł jesteś zwolniony.
Dlaczego banki organizują promocję?
Banki w ten sposób skuteczniej przyciągają rzesze klientów do siebie. Dodatkowo budują tym dobry wizerunek.
Czy nagroda jest gwarantowana?
Tak, nagroda jest gwarantowana regulaminem promocji. Jeśli otworzysz konto i spełnisz powyższe warunki to otrzymasz nagrodę.
Czy tylko w jednej promocji mogę wziąć udział?
Do pojedynczej promocji możesz przystąpić tylko raz. Jednakże nic nie zabrania wzięcia udziału w kilku promocjach, nawet od tego samego Banku. Promocję muszą dotyczyć innych produktów.
Szukaj