Kacper Jankowski
, 24 stycznia 2022 roku

500 zł w bonach z darmowym kontem od BNP Paribas

500 zł
w formie bonów do serwisu Allegro
Ruszyła promocja od banku BNP Paribas. W tej akcji zyskasz 500 zł w bonach do serwisu Allegro, lecz trzeba się spieszyć, ponieważ pula nagród jest ograniczona.

Korzyści

500 zł
w formie bonów do serwisu Allegro

Zasady promocji

Do promocji możesz przystąpić wówczas, gdy nie posiadałeś żadnego konta osobistego od BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Skrót promocji

ETAP 1

Całość nagrody 500 zł została podzielona na 3 części. Pierwsze 200 zł w formie bonu do Allegro otrzymasz, za sam fakt założenia konta oraz wykonania w marcu poniższych prostych warunków:

➡️ wykonanie min. 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (na dwolną kwotę, zwykły przelew),
➡️ zapewnienie wpływu na łączną kwotę min. 1000 zł,

Jeśli chodzi o wpływ środków na rachunek najlepiej jest przelać sobie daną kwotę z innego konta, można to zrobić np. w dwóch ratach po 500 zł.

 

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymasz do 27.04.2022 r. A sam kod o wartości 200 zł do Allegro otrzymasz do końca kwietnia. 

ETAP 2

Kolejny etap w którym ponownie zgarniesz 200 zł w formie bonów do serwisu Allegro również jest banalny do spełnienia, warunkami są:

➡️ wykonanie co najmniej jednej płatności BLIK na dowolną kwotę,
➡️ zapewnienie łącznego wpływu na rachunek min. 1000 zł,
➡️ wykonanie transakcji kartą na łączną kwotę min. 200 zł.

Warunki te należy spełnić w kwietniu, a więc masz cały miesiąc na ich wykonanie, przy czym warunki z kwietnia też musza być spełnione. Proste!

Tak jak poprzednio kody o wartości 200 zł trafią do Ciebie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków – będzie to maj. Sama informacja o przyznaniu nagrody pojawi sie w Twojej skrzynce pocztowej do 27.05.2022 r.

ETAP 3

Ostatnie 100 zł w formie bonu do Allegro otrzymasz za spełnienie poprzednich etapów promocji i wykonanie poniższych warunków do końca maja 2022 r:

➡️ wykonanie płatności kartą na łaczną kwotę min. 200 zł,
➡️ zapewnienie łącznego wpływu min. 1000 zł.

I to wszystko!

Ostatnia część, czyli 100 zł w formie kodu do Allegro otrzymasz do końca czerwca, a informacja o przyznaniu tej nagrody pojawi sie na Twoim mailu do 27.06.2022 r.

Jak założyć konto

Przejście na stronę promocji
Znajdując się na stronie promocji musisz zarejestrować się w promocji podając podstawowe dane kontaktowe.
Złożenie wniosku
Po zarejestrowaniu się w promocji otrzymasz potwierdzenie na skrzynkę mailową. Teraz wystarczy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, czyli uzupełnić dane do otwarcia konta. Podczas składania wniosku należy zaznaczyć wszystkie checkboxy.
Założenie konta osobistego
Po poprawnym złożeniu wniosku wystarczy, że zawrzesz umowę o konto osobiste przy pomocy kuriera lub wideo weryfikacji. Czas na aktywację karty i podpisanie umowy masz do 06.03.2022 r.

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie konta jest pozbawione opłat.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta Otwarta na Dzisiaj dla osób poniżej 26. roku życia jest bezwarunkowo darmowa. Osoby powyżej tego wieku nie poniosą opłaty, jeśli wykonają co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty w wysokości 3 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash są darmowe, pozostałe to koszt 5 zł chyba, że jesteś osobą poniżej 26. roku życia. Opłat z wszystkich bankomatów nie poniosą użytkownicy niestandardowych kart (karta otwarta na eŚwiat Mastercard lub Karta Otwarta na Świat)

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego banki organizują promocję?
Banki w ten sposób skuteczniej przyciągają rzesze klientów do siebie. Dodatkowo budują tym dobry wizerunek.
Czy w tej promocji można wziąć udział kilkukrotnie?
Nie, regulamin określa, że przystąpić do tej promocji możesz tylko raz.
Co w przypadku, gdy w którymś z miesięcy nie wykonałem/am warunków?
Niestety następne nagrody przepadają.
Szukaj