Kacper Jankowski
, 1 września 2021 roku

470 zł do zgarnięcia w promocji z Kontem Jakie Chcę + 300 zł w formie cashbacku + 500 zł w programie poleceń

350 + 70 zł
premii na start
50 zł
w programie Bezcenne Chwile
300 zł
zwrotów za rachunki
Wystartowała promocja od Santander Bank Polska w której czeka na Ciebie 470 zł podstawowych nagród oraz 800 zł dodatkowych bonusów. Na start masz do zgarnięcia 300 zł premii na start, 50 zł z kodem poleceń, 70 zł w bonie do CCC i 50 zł w formie punktów od Mastercard Bezcenne Chwile. Dodatkowo możesz otrzymywać 1% zwrotu za rachunki i 500 zł w programie poleceń.

Korzyści

350 + 70 zł
premii na start
50 zł
w programie Bezcenne Chwile
300 zł
zwrotów za rachunki
500 zł
w programie poleceń

Możesz również skorzystać z Lokaty Mobilnej oprocentowanej na 1%.

Zasady promocji

Do promocji możesz przystąpić wówczas, gdy:

  • nie masz otwartego konta osobistego od Santander Bank Polska w okresie od 01.09.2020 aż do dnia skorzystania z promocji,
  • nigdy nie otworzyłeś rachunku w którejkolwiek promocji z „premią na start” od Santander Bank Polska od 01.04.2019 r.

Inne produkty np. konto walutowe nie wykluczają z promocji. Pozostaje złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą płatniczą, którego wypełnienie nie powinno zając więcej niż 10 min. Umowę do podpisu dostarczy kurier w zaplombowanym opakowaniu. We wniosku należy zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe, a po zalogowaniu się do rachunku wyrazić zgodę na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu). Na samo podpisanie umowy masz czas do 30.09.2021 r.

Skrót promocji

ETAP 1

Uwaga! Za sam fakt założenia darmowego konta otrzymasz 50 zł premii na start oraz  kod o wartości 70 zł do CCC na zakupy powyżej 200 zł (sklep online)!

Pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł otrzymasz za:

  • użycie kodu poleceń podczas zakładania konta ( Nie wiesz skąd wziąć kod?… Trzymaj – 1014817069),
  • wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (jeśli umowę podpiszesz we wrześniu, to warunek powinieneś spełnić do końca października),
  • zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

 

Nagrodę w wysokości 50 zł otrzymasz w kolejnym miesiącu (po tym, w którym spełniłeś warunki)

ETAP 2

Teraz czas na zgarnięcie drugiej części premii na start, czyli 250 zł. Wystarczy, że w październiku, listopadzie i grudniu spełnisz następujące warunki:

  • wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub transakcją BLIK na kwotę min. 10 zł,
  • zalogujesz się raz do aplikacji mobilnej banku,
  • zapewnisz wpływ na konto min. 1000 zł.

Jeśli chodzi o transakcję bezgotówkową to najlepiej zapłacić za np. bułki w piekarni. Co do wpływu na rachunek to najłatwiej przelać sobie z konta w innym banku, może być należące do Ciebie 🙂

Premia 250 zł zostanie Tobie wypłacona do 31.01.2022 r. 

ETAP 3

To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości, kolejne 50 zł w formie punktów do programu Bezcenne Chwile zgarniesz bardzo łatwo. Musisz zarejestrować kartą z oznaczeniem Mastercard na stronie promocjiNastępnym krokiem będzie zapewnienie płatności kartą na kwotę łączną min. 50 zł w ciągu 30 dni od zarejestrowania karty. Regulamin wyklucza płatności w miejscach, gdzie terminal ma kod MCC: 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540. Pamiętaj, aby zaakceptować jedną ze zgód marketingowych.

Punkty o wartości 50 zł otrzymasz w ciągu 60 dni od spełnienia warunków, termin ważności punktów to 2 miesiące. Ale uwaga całkowita pula wynosi 66 000 nagród, więc nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę.

Po odebraniu nagród możesz nadal zyskiwać pewne bonusy jednym z takich jest zwrot za płatności rachunków, to aż 300 zł rocznie.  Wystarczy, że przekażesz faktury od dostawców usług w bankowości elektronicznej.  Z każdej opłaty za np. gaz będziesz otrzymywał 1% cashbacku.

Dodatkowo polecając Konto Jakie Chcę znajomym możesz otrzymać łącznie 500 zł. Wystarczy tylko akceptować regulamin programu poleceń i przekazać kod znajomym, którzy musza go wprowadzić podczas wnioskowania. Wówczas zarówno Ty jak i Twój znajomy otrzymacie po 50 zł premii z tym, że osoba ta musi spełnić warunki, które wyjaśnialiśmy w pierwszym etapie zasad promocji.

Jak założyć konto

Przejdź na stronę promocji
Do promocji przystąpisz wówczas, gdy przejdziesz na stronę banku za pomocą dolnego przycisku.
Wypełnij wniosek
Po przejściu na stronę wystarczy, ze wypełnisz wniosek, który jest banalnie prosty. Uwaga! Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł musisz użyć kodu polecającego 1014817069 i to tyle.
Oczekiwanie kuriera
Po poprawnym wypełnieniu wniosku na numer telefonu otrzymasz widomość SMS z potwierdzeniem. Teraz wystarczy oczekiwać na kontakt ze strony kuriera, któy przywiezie umowę o konto.

Konto bez opłat

Konto Jakie Chcę jest w pełni darmowe, jeśli aktywnie z niego korzystasz.
0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie rachunku osobistego dla osób poniżej 26. roku życia jest bezwarunkowo darmowe, w innym wypadku należy w danym miesiącu zapewnić wpływ na konto min. 500 zł na konto oraz wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową (kartą, usługą BLIK albo przy pomocy Google Pay lub Apple Pay). Opłata za prowadzenie konta wynosi 6 zł.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta dla osób poniżej 26. roku życia jest darmowa, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna transakcja bezgotówkowa (kartą, usługą BLIK albo przy pomocy Google Pay lub Apple Pay) to samo tyczy się osób starszy, powyżej 26. roku życia, osoby te muszą również w tym przypadku zapewnić wpływ na konto min. 500 zł w danym miesiącu. Opłata za kartę w przypadku nie spełnienia warunków wynosi 8 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z wszystkich bankomatów dla osób poniżej 26. roku życia są darmowe. W przypadku osób powyżej tej liczby darmowe są wypłaty z bankomatów własnych, reszta to koszt 5 zł.

Pytania i odpowiedzi

Czy tylko w jednej promocji mogę wziąć udział?
Do pojedynczej promocji możesz przystąpić tylko raz. Jednakże nic nie zabrania wzięcia udziału w kilku promocjach, nawet od tego samego Banku. Promocję muszą dotyczyć innych produktów.
Czy nagroda jest gwarantowana?
Tak, nagroda jest gwarantowana regulaminem promocji. Jeśli otworzysz konto i spełnisz powyższe warunki to otrzymasz nagrodę.
Dlaczego banki organizują promocję?
Banki w ten sposób skuteczniej przyciągają rzesze klientów do siebie. Dodatkowo budują tym dobry wizerunek.
Czy muszę odprowadzić od bonusu podatek?
Jeśli nie jest to promocja dotycząca produktu firmowego, to do kwoty 2000 zł jesteś zwolniony.

Dokumenty

Szukaj