Kacper Jankowski
, 1 kwietnia 2022 roku

360 zł za założenie Konta 360° w promocji od Banku Millennium

180 zł
premii na start
180 zł
za spełnienie banalnych warunków
Bank Millennium ruszył z kolejną promocją w której do zyskania jest aż 360 zł premii. Najlepszą w tym wszystkim wiadomością jest to, że połowę tej nagrody, czyli 180 zł zgarniasz w bardzo łatwy sposób. W dodatku Bank skrócił czas karencji!

Korzyści

180 zł
premii na start
180 zł
za spełnienie banalnych warunków

Zasady promocji

Do promocji może przystąpić osoba, która na dzień rozpoczęcia promocji:

✅ nie posiada żadnego produktu od Millennium Bank,
✅ nie wnioskuje o żaden produkt w Millennium Bank,
✅ nie brała udziału w żadnej promocji o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z premią organizowanej przez przez bank lub podmiot zewnętrzny po 01.01.2018=9 r.

Spełniasz powyższe wymogi? To możesz się wziąć za złożenie prostego wniosku o Konto 360° lub Konto 360° Student (dla osób poniżej 26. roku życia) wraz z kartą płatniczą klikając przycisk. Pamiętaj, aby wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych potrzebnych do celów marketingowych i otrzymywania informacji handlowych od Banku. Do założenia rachunku masz aż 3 opcje do wyboru przy każdej nie musisz wychodzić z domu 🙂

Skrót promocji

ETAP 1

Pierwsze 180 zł premii masz gwarantowane, jeśli do końca miesiąca po miesiącu w którym założyłeś konto:

➡️ aktywujesz aplikacje mobilną banku,
➡️ wykonasz co najmniej jedną płatność kartą na dowolną kwotę.

I to tyle!

Premia 180 zł zostanie Tobie wypłacona do końca miesiąca po miesiącu w którym wykonałeś oba warunki. Dla przykładu spełniając warunki w lutym nagrodę otrzymasz do końca marca.

ETAP 2

Kolejne 180 zł otrzymasz za wykonanie poniższych warunków w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu w którym został otwarty rachunek:

  • wykonanie co najmniej jednej płatności kartą lub transakcją BLIK,
  • zapewnienie sumy wpływów na konto min. 1000 zł.

Co więcej warunki te pokrywają się z warunkami zwalniającymi za opłaty w przypadku Konta dla osób powyżej 26. roku życia 🙂

Płatności wystarczy dokonać na dowolną kwotę, a suma wpływów może być łączona np. 500 zł i 500 zł (najlepiej przelać sobie z innego konta w banku).

Ostatni warunek jest dla osób, które założyły konto zdalnie. W okresie tych samych 3 miesięcy musisz się udać do dowolnej placówki banku, aby złożyć wzór podpisu i okazać dokument tożsamości.

Drugą nagrodę w wysokości 180 zł otrzymasz również do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wyżej omawianych warunków w przypadku założenia rachunku w lutym, nagrodę otrzymasz w czerwcu.

Jak założyć konto

Konto założysz nie wychodzą z domu w prosty sposób, a właściwie masz do wyboru parę metod założenia; kurier, biometria oraz przelew weryfikacyjny.
Przejście na stronę promocji
Po wciśnięciu przycisku „weź udział” otworzy się strona promocji Banku przez którą złożysz wniosek.
Wybór metody
Teraz wystarczy wybrać jedną z metod wymienionych powyżej.
Logowanie do konta i aktywacja aplikacji
Po otrzymaniu danych wystarczy sie zalogować i ustalić Hasło do konta oraz aktywować aplikacje mobilną, wszystko będziesz miał wyjaśnione krok po kroku.

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie konta 360° Student jest całkowicie darmowe, inaczej wygląda sprawa w przypadku Konta 360° dla osób powyżej 26. roku życia muszą One spełnić dwa warunki w mięsiącu, aby uniknąć opłaty (8 zł): -Zapewnić łączny wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł -Wykonać co najmniej jedną transakcję karta płatniczą lub płatnością BLIK
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta dla Konta 360° Student jest darmowe, jeśli w danym miesiącu wykonasz co najmniej jedną transakcję karta płatniczą lub płatnością BLIK, inaczej opłata wynosi 4 zł. Osoba starsza (powyżej 26. roku życia) również nie poniesie opłaty (7 zł) za kartę wówczas, gdy: -Zapewni łączny wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł. -Wykona co najmniej jedną transakcję karta płatniczą lub płatnością BLIK.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z bankomatów własnych również są darmowe, pozostałe to koszt 5 zł chyba, że spełnisz warunki aktywności wtedy wypłaty nic Cię nie kosztują. W przypadku bankomatów Santandera Bank Polska i Planet Cash koszt wypłaty po nie spełnieniu warunków aktywności to 1 zł

Pytania i odpowiedzi

Czy tylko w jednej promocji mogę wziąć udział?
Do pojedynczej promocji możesz przystąpić tylko raz. Jednakże nic nie zabrania wzięcia udziału w kilku promocjach, nawet od tego samego Banku. Promocję muszą dotyczyć innych produktów.
Dlaczego banki organizują promocję?
Banki w ten sposób skuteczniej przyciągają rzesze klientów do siebie. Dodatkowo budują tym dobry wizerunek.
Czy muszę odprowadzić od bonusu podatek?
Jeśli nie jest to promocja dotycząca produktu firmowego, to do kwoty 2000 zł jesteś zwolniony.
Szukaj