Kacper Jankowski
, 2 listopada 2021 roku

100 zł nagrody za założenie darmowego Konta Jakie Chcę + 200 zł premii na start oraz 50 zł z kodem poleceń!

150 zł
za płatności kartą
100 + 50 zł
za założenie darmowego konta i użycie kodu poleceń
200 zł
na spełnienie prostych warunków
Wystartowała promocja od Santander Bank Polska w której czeka na Ciebie 350 zł podstawowych nagród oraz 800 zł dodatkowych bonusów. Na start masz do zgarnięcia 300 zł premii na start, 50 zł z kodem poleceń. Dodatkowo możesz otrzymywać 1% zwrotu za rachunki (2% w listopadzie i grudniu) i 500 zł w programie poleceń. Ponadto do zyskania masz 150 zł w formie bonów

Korzyści

150 zł
za płatności kartą
100 + 50 zł
za założenie darmowego konta i użycie kodu poleceń
200 zł
na spełnienie prostych warunków
500 zł
w programie poleceń

Dodatkowo możesz również skorzystać z Lokaty Mobilnej oprocentowanej na 1%.

Zasady promocji

Do promocji możesz przystąpić wówczas, gdy:

  • nie masz otwartego konta osobistego od Santander Bank Polska w okresie od 01.11.2020 r aż do dnia skorzystania z promocji,
  • nigdy nie otworzyłeś rachunku w którejkolwiek promocji z „premią na start” od Santander Bank Polska od 01.04.2019 r.

Inne produkty np. konto walutowe nie wykluczają z promocji. Pozostaje złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą płatniczą, którego wypełnienie nie powinno zając więcej niż 10 min. Umowę do podpisu dostarczy kurier w zaplombowanym opakowaniu. We wniosku należy zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe, a po zalogowaniu się do rachunku wyrazić zgodę na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu). Na samo podpisanie umowy masz czas do 05.01.2022 r.

 

Skrót promocji

ETAP 1

Brawo! Pierwsza część nagrody Twoja, 100 zł otrzymasz przed świętami (20.12.2021 r.), jeśli konto założyłeś w listopadzie i akceptowałeś wymagane zgody. Natomiast osoby, które założyły konto w grudniu otrzymają nagrodę do 31.01.2022 r.

Kolejną nagrodę w wysokości 50 zł zgarniesz za:

➡️ użycie kodu poleceń podczas zakładania konta ( Nie wiesz skąd wziąć kod?… Trzymaj – 1014817069),
➡️ wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (jeśli umowę podpiszesz we wrześniu, to warunek powinieneś spełnić do końca listopada,
➡️ zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Koniecznie przeczytaj! Bank wystąpił z kolejną promocją w której udział mogą wziąć osoby nie mające otwartego Konta Jakie Chcę w okresie od 01.11.2020 r do dnia skorzystania z promocji. Wszystkie inne warunki pozostają takie same. A w akcji możesz zyskać kolejne 150 zł w formie bonów do Biedronki lub RTV Euro AGD, wystarczy, że do końca stycznia wykonasz płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

Nagrodę w formie bonu 150 zł otrzymasz do 28.02.2021 r.  Bank będzie je wypłacał do końca puli, która wynosi 600 000 zł nagród, więc radzę się śpieszyć.

Nagrodę w wysokości 50 zł otrzymasz w kolejnym miesiącu (po tym, w którym spełniłeś warunki).

ETAP 2

Teraz czas na zgarnięcie drugiej części premii na start, czyli 200 zł. Wystarczy, że w grudniu, styczniu oraz lutym spełnisz następujące warunki:

✅ wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub transakcją BLIK na kwotę min. 10 zł,
✅ zalogujesz się raz do aplikacji mobilnej banku,
✅ zapewnisz wpływ na konto min. 1000 zł.

Jeśli chodzi o transakcję bezgotówkową to najlepiej zapłacić za np. bułki w piekarni. Co do wpływu na rachunek to najłatwiej przelać sobie z konta w innym banku, może być należące do Ciebie 🙂

Premia 250 zł zostanie Tobie wypłacona do 31.01.2022 r. 

ETAP 3

To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości, kolejne 50 zł w formie punktów do programu Bezcenne Chwile zgarniesz bardzo łatwo. Musisz zarejestrować kartą z oznaczeniem Mastercard na stronie promocjiNastępnym krokiem będzie zapewnienie płatności kartą na kwotę łączną min. 50 zł w ciągu 30 dni od zarejestrowania karty. Regulamin wyklucza płatności w miejscach, gdzie terminal ma kod MCC: 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540. Pamiętaj, aby zaakceptować jedną ze zgód marketingowych.

Punkty o wartości 50 zł otrzymasz w ciągu 60 dni od spełnienia warunków, termin ważności punktów to 2 miesiące. Ale uwaga całkowita pula wynosi 66 000 nagród, więc nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę.

Po odebraniu nagród możesz nadal zyskiwać pewne bonusy jednym z takich jest zwrot za płatności rachunków, to aż 300 zł rocznie.  Wystarczy, że przekażesz faktury od dostawców usług w bankowości elektronicznej.  Z każdej opłaty za np. gaz będziesz otrzymywał 1% cashbacku.

Dodatkowo polecając Konto Jakie Chcę znajomym możesz otrzymać łącznie 500 zł. Wystarczy tylko akceptować regulamin programu poleceń i przekazać kod znajomym, którzy musza go wprowadzić podczas wnioskowania. Wówczas zarówno Ty jak i Twój znajomy otrzymacie po 50 zł premii z tym, że osoba ta musi spełnić warunki, które wyjaśnialiśmy w pierwszym etapie zasad promocji.

Jak założyć konto

Przejdź na stronę promocji
Do promocji przystąpisz wówczas, gdy przejdziesz na stronę banku za pomocą dolnego przycisku.
Wypełnij wniosek
Po przejściu na stronę wystarczy, ze wypełnisz wniosek, który jest banalnie prosty. Uwaga! Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł musisz użyć kodu polecającego 1014817069 i to tyle.
Oczekiwanie na kuriera
Po poprawnym wypełnieniu wniosku na numer telefonu otrzymasz widomość SMS z potwierdzeniem. Teraz wystarczy oczekiwać na kontakt ze strony kuriera, który przywiezie umowę o konto.

Konto bez opłat

Konto Jakie Chcę jest w pełni darmowe, jeśli aktywnie z niego korzystasz.
0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie rachunku osobistego dla osób poniżej 26. roku życia jest bezwarunkowo darmowe, w innym wypadku należy w danym miesiącu zapewnić wpływ na konto min. 500 zł na konto oraz wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową (kartą, usługą BLIK albo przy pomocy Google Pay lub Apple Pay). Opłata za prowadzenie konta wynosi 6 zł.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta dla osób poniżej 26. roku życia jest darmowa, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna transakcja bezgotówkowa (kartą, usługą BLIK albo przy pomocy Google Pay lub Apple Pay) to samo tyczy się osób starszy, powyżej 26. roku życia, osoby te muszą również w tym przypadku zapewnić wpływ na konto min. 500 zł w danym miesiącu. Opłata za kartę w przypadku nie spełnienia warunków wynosi 8 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z wszystkich bankomatów dla osób poniżej 26. roku życia są darmowe. W przypadku osób powyżej tej liczby darmowe są wypłaty z bankomatów własnych, reszta to koszt 5 zł.

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego banki organizują promocję?
Banki w ten sposób skuteczniej przyciągają rzesze klientów do siebie. Dodatkowo budują tym dobry wizerunek.
Kiedy mogę zrezygnować z umowy?
W każdej chwili, z tym, że okres wypowiedzenia trwa 30 dni.
Ile razy mogę wziąć udział w takiej akcji?
To zależy czy regulamin promocji wyklucza z wzięcia udziału. Zazwyczaj premię na start możesz otrzymać tylko raz.
Szukaj