Kacper Jankowski
, 3 stycznia 2022 roku

1200 zł dla osób posiadających firmę z Kontem Przekorzystnym Biznes od Pekao S.A.

400 zł
premii za aktywność na koncie
800 zł
w dodatkowych bonusach
Pekao S.A. ruszył z promocją kierowaną do przedsiębiorców, w której do zdobycia jest aż 1200 zł premii z darmowym kontem firmowym od Pekao S.A.. Wystarczy być nowym klientem firmowym i złożyć wniosek o Konto Przekorzystne Biznes. 

Korzyści

400 zł
premii za aktywność na koncie
800 zł
w dodatkowych bonusach

Zasady promocji

Skorzystać z promocji mogą osoby, które nie posiadały żadnego rachunku firmowego w Pekao S.A. od 01.12.2020 r.

Gdy spełniasz wymogi przystąpienia do promocji możemy zabrać się do złożenia wniosku o Konto Przekorzystne Biznes i zawarcie umowy najpóźniej do 31.12.2021 r. We wniosku należy również zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe oraz informacji handlowych dotyczących banku i podmiotów z nim współpracujących.

Skrót promocji

ETAP 1

Pierwsze 200 zł otrzymasz za zawarcie umowy zdalnie przez bankowość elektroniczną z konsultantem firmowym, następna nagrodę, czyli 100 zł zyskają osoby, które pierwszy raz zarejestrują swoją firmę, według regulaminu oznacza to, że musimy zarejestrować naszą firmę przy pomocy profilu zaufanego i bankowości elektronicznej Pekao24 lub PeoPay. Pełna rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej polega na CEIDG (nadanie numeru NIP, REGON, zgłoszenie do ZUS oraz aktywnej działalności w statusie CEIDG „aktywny”)

Premię 200 zł otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższego wymogu.

Kolejne 50 zł premii otrzymasz za zawarcie umowy zdalnie.

ETAP 2

Druga transza również 200 zł zdobędziesz za spełnienie poniższych warunków w 3 miesiącach następujących po miesiącu w którym otworzyliśmy rachunek firmowy:

  • Wykonanie min. 1 transakcji kartą płatniczą na kwotę min. 100 zł
  • przelewów do ZUS na kwotę min. 300 zł miesięcznie
  • wykonanie min. 1 przelewu wyłączając z tego przelewu do ZUS, poprzez aplikacje mobilną PeoPay na kwotę  min. 100 zł

Dla przykładu, zakładając rachunek w styczniu, warunki musisz wykonać w lutym, marcu oraz kwietniu, a nagrodę w wysokości 200 zł otrzymasz do końca maja.

ETAP 3

Kolejna część bonusu w wysokości 50 zł zdobędziemy za zapewnienie wpływów wynikających z prowadzenia działalności na min. 5000 zł w każdym z trzech miesięcy. Regulaminowo nie mogą to być wpływy z rachunków należących do nas (włączając w to konta w innych bankach), udzielonych pożyczek lub kredytów.

 

Bonus 50 zł otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższego warunku.

ETAP 4

Za podpisanie umowy o terminal płatniczy oraz zapewnienie transakcji na terminalu na kwotę min. 500 zł w każdym z trzech miesięcy następujących po zawarciu umowy z Pekao otrzymamy 200 zł bonusu. Wyłączając firmy z klasyfikacją działalności jako: biura turystyczne/podróży (PKD 79.11A, 79.11B, 79.12Z), kantory (PKD 66.12Z), lombardy (PKD 64.92Z), TAXI (PKD 49.32Z), agencje towarzyskie (PKD 96.09Z), kasyna (PKD 92.00Z), sprzedaż detaliczna broni i amunicji (PKD 47.78Z), produkcja broni i amunicji (PKD 46.69Z, 25.40.Z).

Bonus 200 zł otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższego warunku.

ETAP 5

Firma, która zawrze umowę Pekao Leasing o któryś z produktów w czasie trwania promocji, a następnie dokona min. 1 przelewu na rzecz Pekao Leasing tytułem spłaty raty leasingowej na min. 1000 zł otrzyma kolejne 100 zł premii. Przypominam, ze okres wykonywania przelewów należy zacząć od miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyliśmy konto .

Jeśli jesteś przedsiębiorcą dokonującym transakcje wymiany walut pomiędzy swoimi rachunkami w Pekao S.A możesz otrzymać 100 zł.. Wystarczy, że w trzech miesiącach następujących po miesiącu w którym otworzyliśmy konto dokonamy wymiany walut pomiędzy swoimi rachunkami w Pekao S.A. na równowartość min. 20 000 zł

Ostatnią część nagrody otrzymamy jeśli w ciągu 6 miesięcy następujących po miesiącu w którym otworzyliśmy konto zawrzemy umowę o kredyt lub pożyczkę z gwarancją BGK de-minimis, EFI COSME lub EFI EaSI lub kartę kredytową Visa Business. Wysokość premii zależy od kwoty jaką weźmiemy:

  • 100 zł premii- za kwotę od 20 000 zł do 50 000 zł 
  • 200 zł premii- za kwotę od 50 000 zł do 100 000 zł 
  • 300 zł- za kwotę powyżej 100 000 zł

I to tyle!

Wszystkie powyższe nagrody otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniłeś warunki.

Razem mamy 1200 zł premii z darmowym kontem firmowym. Każdy bonus będzie wypłacany w miesiącu następującym po miesiącu w którym spełniliśmy warunek, przypomnę również, że nagroda jest wliczana jako dochód firmy, więc należy od tej kwoty odprowadzić odpowiedni podatek.

Jak założyć konto

Konto możesz założyć nie wychodząc z domu.
Wypełnienie wniosku
Wypełnij wniosek przechodząc na stronę banku.
Weryfikacja tożsamości
Potwierdź swoja tożsamość za pomocą biometrii
Zawarcie umowy
Na koniec wystarczy uzupełnić końcowe dane.

Konto bez opłat

Oprócz 1200 zł premii z darmowym kontem firmowym, bank dodatkowo udostępnia nam konto firmowe na okres pierwszych 12- miesięcy za darmo, w tym czasie nie ponosimy żadnych opłat za prowadzenie konta oraz kartę.
0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Po tym okresie możemy również uniknąć opłaty za prowadzenie konta wynoszącej 9 zł co miesiąc, wystarczy, że w miesiącu spełnimy któryś z poniższych warunków: – wykonamy przelew do ZUS lub US, – na rachunek wpłynie min. 2000 zł (z wyłączeniem wpływów z depozytów, kredytów, pożyczek czy przelewów między rachunkami własnymi w Pekao), – na rachunku zostanie odnotowany wpływ z terminala wydanego przez bank, – wykonana zostanie transakcja wymiany walut, – opłacenie raty w Pekao Leasing,
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Jeśli chodzi o kartę opłata wynosi tyle samo, czyli 7 zł, ale również możemy jej uniknąć wystarczy, że wykonamy nią płatność na min. 300 zł w danym miesiącu.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty gotówki są opłacalne z bankomatów własnych oraz 2 pierwsze wypłaty z bankomatów obcych w kraju. Za kolejne płacimy 2% wartości wypłaty (min. 5 zł).

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego Bank Pekao S.A. organizuje promocję?
Odpowiedź jest prosta, taka akcja z premią przyciąga więcej osób. Bank tym samym buduje lepszy wizerunek, a samo zorganizowanie promocji jest bardziej opłacalne niż zwykłe reklamy. Większy odsetek takich klientów zostaje z instytucją na dłużej.
Jak długo muszę utrzymać zgody marketingowe?
Według regulaminu do czasu otrzymania obu premii, oczywiście możesz je wycofać każdej chwili, lecz wiążę się to z brakiem nagród.
Czy można założyć konto w promocji bezpośrednio w oddziale?
Zakładając rachunek zdalnie uzyskasz dodatkowe bonusy.
Szukaj