Kacper Jankowski
, 1 czerwca 2021 roku

100 zł za przetestowanie konta na korzystnych warunkach+ 50 zł w programie Bezcenne Chwile

100 zł
premii na start
50 zł
w programie Bezcenne Chwile
1500 zł
w programie poleceń
Ruszyła nowa edycja promocji od banku Pekao S.A. w której do zgarnięcia masz 100 zł za przetestowanie konta na korzystnych warunkach oraz 100 zł za każde polecenie. Dodatkowo w programie Bezcenne Chwile czeka na Ciebie 50 zł do wybranego sklepu. Ponadto konto Przekorzystne możesz założyć nie wychodząc z domu!

Korzyści

W promocji czeka na Ciebie parę nagród, które otrzymasz za spełnienie banalnych warunków.

100 zł
premii na start
50 zł
w programie Bezcenne Chwile
1500 zł
w programie poleceń

Posiadając aktywny rachunek możesz przystąpić do programu poleceń w którym za każde polecenie konta otrzymasz 100 zł. Wystarczy, że zarejestrujesz udział w programie poleceń i zaakceptujesz regulamin. Kodem poleceń będzie Twój numer telefonu o czym poinformuje Cię bank we wiadomości SMS. Pamiętaj, żeby mieć zaakceptowane wszystkie zgody marketingowe oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Aby otrzymać 100 zł osoba polecona musi w ciągu miesiąca od zawarcia umowy zapewnić wpływ na konto min. 500 zł, wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową oraz zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay. W programie poleceń możesz zgarnąć nawet 1500 zł za polecanie konta, pamiętaj, aby Twój znajomy złożył wzór podpisu oraz udostępnił dokument tożsamości pracownikowi banku (jest to też warunek otrzymania premii na start przez nowego klienta).

Zasady promocji

W promocji możesz wziąć udział, jeśli nie posiadałeś żadnego konta ani lokaty w Pekao S.A. w terminie od 01.01.2019 do 31.05.2021 r. W trakcie zakładania rachunku wymagana jest finalizacja umowy za pomocą biomterii dopiero w ostateczności możesz dokończyć zawarcie umowy w oddziale.

Skrót promocji

ETAP 1

Pierwszą nagrodę 50 zł w formie bonu do wybranego sklepu otrzymasz za zarejestrowanie otrzymanej karty w programie Bezcenne Chwile. Po zarejestrowaniu karty wystarczy, że dokonasz min. 4 razy płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych, na dowolną kwotę.

Nagrodę w postaci punktów otrzymasz w ciągu dwóch tygodni od spełnienia warunków. Punkty możesz wymienić na bon o wartości 50 zł do wybranego na stronie Bezcenne Chwile sklepu, otrzymasz w ciągu dwóch tygodni od spełnienia warunku.

ETAP 2

Premię na start otrzymasz za spełnienie poniższych warunków w trzech miesiącach następujących po miesiącu w którym zawarłeś umowę:

  • wykonanie min. 4 płatności kartą,
  • zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł.

Tutaj należy przypomnieć, że w ciągu tych trzech miesięcy musisz udać się do najbliższego oddziału banku i złożyć wzór podpisu oraz potwierdzić tożsamość dowodem.

Wypłata nagrody wysokości 100 zł w postaci przelewu na konto nastąpi do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu promocyjnym.

Zarejestruj się w programie poleceń i zyskuj 100 zł za każdą poleconą osobę. W tej edycji maksymalna kwota jaką możesz otrzymać za polecanie konta, to 1500 zł!

Jak założyć konto

Weź udział w promocji rejestrując się na stronie banku i załóż konto bez wychodzenia z domu.
Przejdź na stronę promocji
Klikając w poniższy przycisk zostaniesz przeniesiony na stronę promocji. Teraz wystarczy uzupełnić podstawowe dane wniosku, pamiętaj, aby zapisać login i hasło (będą wymagane w dalszym procesie).
Pobierz aplikację mobilną
Pobierz aplikacje PeoPay z Google Play lub App Store, a następnie wejdź i kliknij kolejno; „Zostań Klientem Pekao”, „Klient Indywidulany” i „Kontynuuj Wniosek”. Potem zalogujesz się przy pomocy zapisanego loginu i hasła.
Otwarcie rachunku
Przejdź proces weryfikacji, w tym celu wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcie. Po szybkiej akceptacji wypełnij resztę danych, potwierdź chęć otwarcia rachunku i gotowe. Możesz w pełni korzystać z konta!

Konto bez opłat

W promocji nie tylko zyskujesz wiele bonusów, ale również konto osobiste na korzystnych warunkach.
0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie rachunku Przekorzystnego dla osób poniżej 26. roku życia jest darmowe. Osoby starsze (powyżej 26. roku życia) mogą również nie ponosić opłaty spełniając dwa poniższe warunki w danym miesiącu: – wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą/ Google Pay/Apple Pay/ PeoPay), -oraz zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł. Spełniając te warunki nie ponosisz comiesięcznej opłaty 6 zł.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Użytkowanie karty dla osób poniżej 26. roku życia jest bezwarunkowo darmowe. Dla osób powyżej 26. roku życia karta jest darmowa, jeśli spełnią poniższe warunki: – wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą/ Google Pay/Apple Pay/ PeoPay), -oraz zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł. Standardowa comiesięczna opłata za kartę wynosi 3 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z wszystkich bankomatów dla młodych są darmowe. W przypadku osób powyżej 26. roku życia wypłaty z bankomatów własnych są darmowe i dwie pierwsze wypłaty z innych również pod warunkiem spełnienia warunków aktywności. Pozostałe wypłaty w innych bankomatach wiążą się z prowizją 2,3% dla kwoty min. 5 zł.

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego banki organizują promocję?
Banki organizują promocję, ponieważ przyciągają większą liczbę klientów rozdając nagrody za aktywne korzystanie z konta.
O co chodzi z zapewnieniem wpływu na konto?
To proste wystarczy przelać sobie określoną kwotę z innego konta bankowego lub poprosić znajomego, aby to zrobił.
Czy od nagród należy odprowadzić podatek?
Nagrody w promocjach bankowych do kwoty 2000 zł nie podlegają opodatkowaniu.
Kto może polecać konto?
Każdy wystarczy posiadać konto Przekorzystne.
Czy nagroda jest gwarantowana?
Tak, nagroda jest gwarantowana regulaminem promocji. Jeśli otworzysz konto i spełnisz powyższe warunki to otrzymasz nagrodę.
Szukaj