Zyskaj nawet 350 zł na Allegro od PKO BP

Kacper Jankowski 13 maja 2021 roku

Zyskaj nawet 350 zł na Allegro od PKO BP

Zyskaj nawet 350 zł na Allegro od PKO BP

Weź udział w promocji i zyskaj nawet 350 zł na Allegro od PKO BP z kontem za Zero. Nagroda została podzielona na dwie części, pierwsze 150 otrzymamy za spełnienie banalnych warunków oraz 2x 100 zł za otwarcie darmowego konta dziecku.

Zyskaj nawet 350 zł na Allegro od PKO BP

Promocja jest przeznaczona dla osób, które nie posiadały żadnego konta osobistego w PKO BP od 01.01.2020 r. Posiadanie innych produktów w tym konta Inteligo nie wyklucza z promocji.

Aby przystąpić do promocji trzeba złożyć wniosek  o Konto za Zero wraz z kartą płatniczą za pomocą dedykowanej strony promocji. Czas na podpisanie umowy masz do 27.06.2021 r, do tego czasu musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji od banku o charakterze marketingowym oraz informacji handlowych w formie elektronicznej.

WEŹ UDZIAŁ!

I zyskaj nawet 350 zł na Allegro od PKO BP

150 zł za prosty warunek

Nagrodę 50 oraz 100 zł w formie bonu do serwisu Allegro otrzymasz za wykonanie min. 5 płatności kartą lub płatnością BLIK w pierwszym, drugim oraz trzecim miesiącu następującym po miesiącu w którym otworzyliśmy rachunek osobisty.

Za wykonanie powyższego warunku w pierwszym miesiącu zyskasz 50 zł do Allegro, wysłanie nagrody nastąpi do 20. dnia miesiąca następującego po pierwszym miesiącu. Kolejne 100 zł również w formie bonu bank prześle Tobie do 20. dnia miesiąca następującego po trzecim miesiącu spełniania warunku. Bony będą ważne do końca roku.

100 zł za otwarcie darmowego konta dziecku

Będąc rodzicem jednego lub dwójki dzieci możemy otrzymać od banku po 100 zł za założenie konta każdemu dziecku. Tak samo jak w przypadku zgarnięcia 150 zł dla osób dorosłych do 27.06.2021 r trzeb załozyć wniosek o rachunek dla dziecka, PKO Konto Dziecka wraz z Kartą Junior (dla dzieci od 0-13. roku życia) lub PKO Konto Pierwsze wraz z kartą KP (dla dzieci od 13-18. roku życia) w oddziale banku lub za pomocą bankowości internetowej iPKO.

Po poprawnym założeniu konta dziecku i wydaniu do niego karty debetowej wystarczy nią zapłacić 2 razy w każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu w którym utworzyliśmy rachunek.

Tak jak poprzednio, tutaj również nagroda zostanie wypłacona do 20. dnia miesiąca następującego po ostatnim miesiącu spełnienia warunku.

Darmowe Konto za Zero?

Prowadzenie rachunku osobistego jest całkowicie darmowe, kartą również może być darmowe, jeśli wykonamy nią min. 5 transakcji w ciągu miesiąca, inaczej opłata wynosi- 10 zł.  Wypłaty z bankomatów należących do PKO BP są darmowe, inne to koszt 10 zł, jednak wypłacają pieniądze przy pomocy BLIK’a unikamy kosztów.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media