Nawet 1600 zł nagród z Firmowym Kontem

Kacper Jankowski 14 kwietnia 2021 roku

Nawet 1600 zł nagród z Firmowym Kontem

Nawet 1600 zł nagród z Firmowym Kontem

Ruszyła promocja od Santander Bank Polska wraz we współpracy z Rankomat w której do zdobycia mamy nawet 1600 zł nagród z Firmowym Kontem Godnym Polecenia. Nagrody są podzielone, 300 zł premii na start, 900 zł w formie zwrotów za płatności kartą oraz 400 zł za zawarcie umowy o terminal płatniczy. Dodatkowo Santander Bank Polska oferuje 24- miesiąca darmowego korzystania z konta.

1600 zł nagród z Firmowym Kontem

Do promocji mogą przystąpić osoby, które nie dysponowały żadnym rachunkiem firmowym od Santander Bank Polska od dnia 01.11.2019 r. Posiadanie pozostałych produktów od banku nie wyklucza z udziału w promocji.

Przystąp do promocji!

Spełniając powyższy warunek wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej  stronie promocji z dedykowanego linku, a po uzyskaniu wygenerowanego dla nas linku złożymy wniosek o Konto Godne Polecenia wraz z kartą płatniczą podając te same dane co wpisaliśmy w formularzu na stronie promocji. Pamiętaj o akceptacji wszystkich zgód co jest konieczne, aby byc uczestnikiem promocji. Czas na złożenie wniosku mamy do 31.05.2021 r, a na samo podpisanie umowy do 15.06.2021 r.

ZAŁÓŻ KONTO

Zgarnij nawet 1600 zł nagród z Firmowym Kontem

300 zł premii na start

Aby zgarnąć 300 zł premii na start wystarczy, że najpóźniej do 31.07.2021 r wykonamy min. 3 przelewy Elixir, Express Elixir lub Bluecash za rachunki prowadzone w innych bankach oraz zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku również do końca lipca.

Informacje o przyznaniu nagrody otrzymamy do 16.08.2021 na naszego maila. Wiadomość będzie zawierała link do formularza, który trzeba uzupełnić w ciągu 7 dni od otrzymania informacji. Nasze 300 zł premii na start zostanie przelane na konto podane we formularzu najpóźniej do 30.08.2021 r.

900 zł zwrotu za płatności kartą

Bank umożliwia nam na zyskanie kolejnych nagród tym razem są to zwroty za płatności dokonywane kartą. Wystarczy, że w okresie 6 miesięcy od otwarcia rachunku firmowego będziesz dokonywać płatności kartą, a bank zwróci Ci 3% za każdą transakcje bezgotówkową największą kwotę zwrotu jaką możemy uzyskać jest 150 zł w danym miesiącu. W regulaminie określone jest, że musimy dodatkowo wykonać co najmniej jeden przelew do US lub ZUS na min. 200 zł w miesiącu rozliczeniowym.

Sam zwrot będzie nam wypłacany do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki.

400 zł za zawarcie umowy o terminal płatniczy

Wystarczy, że zawrzesz umowę o terminal płatniczy od Elavon za pośrednictwem Santander Bank Polska oraz aktywujesz go w ciągu 6 miesięcy od otworzenia rachunku. Premia 400 zł zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

Darmowe Konto Godne Polecenia

Nie dość, że w samej promocji z dodatkami możemy zyskać 1600 zł nagród z Firmowym Kontem to przez pierwsze 24- miesiące wszystkie najważniejsze usługi mamy za darmo. 

 

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media