Loteria od Visa do wygrania wiele nagród!

Kacper Jankowski 30 maja 2021 roku

Loteria od Visa! Wygrywaj nagrody o łącznej wartości 1 000 000 zł!

Loteria od Visa do wygrania wiele nagród!

Ruszyła loteria od Visa w której do wygrania są samochody Toyota C-HR Hybrid, telewizor Panasonic 50″, smartfony Samsung, bony o wartości 100 zł do sieci sklepów Lidl oraz vouchery do wykorzystania w serwisie Aliexpress o wartości 50 zł. A co więcej warunki loterii „Tysiące nagród z Visa 2021” są bardzo proste!

Wygrywaj nagrody z Visa

W loterii mogą wziąć udział osoby pełnoletnie posiadające karty z oznaczeniem Visa. Wystarczy, że zarejestrujesz swoją kartę na stronie Visa i zaakceptujesz warunki loterii. W promocji możesz zarejestrować tylko jeden numer karty płatniczej Visa. Jeśli nie posiadasz żadnej karty z oznaczeniem Visa możesz skorzystać z promocji bankowej i założyć konto wraz z kartą, która to oznaczenie posiada. Aktualne promocje znajdziesz tutaj.

Zasady loterii są proste za każdą wykonaną płatność (zarejestrowaną kartą) otrzymujesz jeden los, w przypadku płatności w sklepach partnerskich otrzymujesz dwa losy! Każdy los daje Ci większą szansę na wygraną w loterii „Tysiące nagród z Visa 2021”. Wykluczone są transakcję money transfer, czyli takie jak: zasilenia karty Revolut czy konta SkyCash oraz płatności Kartą Visa dokonane przez Uczestnika znajdującego się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Losowanie nagród

Losowanie nagród zaczyna się od 6 maja, nagrody będą losowane co tydzień między osobami, które dokonywały płatności przy pomocy zarejestrowanej karty w okresie od 26.05 do 01.06.2021 r, a ostatnie losowanie odbędzie się 16.06.2021 r. Harmonogram losowania nagród jest wskazany w regulaminie loterii. Podczas każdego losowania będą rozdawane nagrody takie jak:

  • 1x samochód Toyota C-HR Hybrid o wartości 93707 zł!
  • 2x telewizory Panasonic o wartości 2799 zł
  • 5x smartfonów Samsung o wartości 869 zł
  • 100x kart upominkowych o wartości 100 zł do sklepów Lidl
  • 250x voucherów do Aliexpress o wartości 50 zł

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane we wiadomości mailowej lub telefonicznie w terminie od 2 do 7 dni roboczych, w zależności od wylosowanej nagrody. Organizator promocji poprosi Ciebie o dodatkowe dane potrzebne do wydania nagrody. Zapoznaj się z regulaminem.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media