za złożenie Konta dla Młodych

Kacper Jankowski 29 stycznia 2021 roku

Łatwe 150 zł na Pyszne.pl za złożenie Konta dla Młodych od PKO BP

za złożenie Konta dla Młodych

Bank PKO BP ruszył z promocją skierowaną dla młodych osób w przedziale od 18 do 26 lat. Wystarczy wziąć udział w promocji oraz spełnić banalne warunki i 150 zł w formie kodów na Pyszne.pl  za złożenie Konta dla Młodych nasze!

150 zł w formie bonu do Pyszne.pl

Do promocji mogą przystąpić nowi klienci banku w przedziale, czyli osoby, które nie posiadały żadnego rachunku osobistego w PKO BP od 01.01.2020 r. Z promocji nie wyklucza posiadanie konta Inteligo.

Spełniając powyższe warunki możemy przystąpić do złożenia wniosku o konto wraz z karta płatniczą od Mastercard najpóźniej do 14.03.2021 r. Przypominam, aby w trakcie wnioskowania zaznaczyć wszystkie zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowych na wszystkich urządzeniach.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

150 zł premii za złożenie Konta dla Młodych

Aby zdobyć tytułową nagrodę 150 zł za złożenie Konta dla Młodych wystarczy, że wykonamy min. 2 transakcje kartą płatniczą oraz min. 2 płatności BLIK w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu w którym otworzyliśmy konto. Transakcje możemy wykonać na dowolną kwotę.

Nagrodę 150 zł otrzymamy w trzech częściach po 50 zł za każdy miesiąc w którym spełnimy warunki do 15. dnia kolejnego miesiąca. Kody będą ważne do 25.01.2022 r.

Darmowe Konto dla Młodych

Prowadzenie konta jest w pełni darmowe, karta też, jeśli spełnimy warunek 4. płatności kartą wówczas jesteśmy zwolnieni z opłaty wynoszącej 5 zł.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media