100 zł za założenie darmowego Konta Przekorzystnego

Kacper Jankowski 12 września 2019 roku

Łatwe 100 zł za założenie darmowego konta od Pekao S.A.

100 zł za założenie darmowego Konta Przekorzystnego
Bank Pekao S.A. wystartował z nową promocją, gdzie do zgarnięcia mamy 100 zł za założenie darmowego Konta Przekorzystnego, a warunki promocji są niezwykle proste. Uwaga! Po wyczerpaniu limitu 10 000 osób dalsze wnioskowanie o konto z premią zostanie zablokowane!

100 zł za założenie darmowego Konta Przekorzystnego

Aby skorzystać z promocji i zyskać 100 zł za założenie darmowego Konta Przekorzystnego, musimy być osobami, które nie posiadały konta, lokaty w banku Pekao S.A. w okresie od 01.07.2018 do 31.08.2019. Jeśli spełniamy powyższe warunki to śmiało możemy złożyć wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą. Umowę musimy podpisać do 31.09.2019.  

ZAŁÓŻ KONTO

Zgarnij 100 zł za założenie darmowego Konta Przekorzystnego!

We wniosku musimy wybrać metodę biometrii jako sposób zawarcia umowy o konto. Biometria jest bardzo ciekawą opcją, gdzie nie musimy iść do oddziału, aby otworzyć rachunek. Uwaga! Gdyby ze względów technicznych nie było możliwości zawarcia umowy w powyższy sposób to możemy podpisać umowę w oddziale banku. Jest to ostateczność! W takim wypadku najlepiej zapisać sobie zrzut ekranu, że zawarcie umowy poprzez biometrię nie była możliwa. Aby zgarnąć 100 zł premii należy:
  • Dokonać minimum jednej płatności kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay
  • Zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł
Oba warunki musimy spełnić w miesiącu następującym po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Przykładowo, jeśli podpisaliśmy umowę we wrześniu, to warunki musimy spełnić do końca października.

3% na koncie oszczędnościowym

Nowi klienci dostają gratis od banku konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3% na pół roku, maksymalnie możemy ulokować na nim 30 000 zł.  

ZŁÓŻ WNIOSEK 

Zgarnij 100 zł za założenie darmowego Konta Przekorzystnego!

   

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media