Łatwe 100 zł za założenie darmowego konta od Pekao S.A.

100 zł za założenie darmowego Konta Przekorzystnego

Bank Pekao S.A. wystartował z nową promocją, gdzie do zgarnięcia mamy 100 zł za założenie darmowego Konta Przekorzystnego, a warunki promocji są niezwykle proste. Uwaga! Po wyczerpaniu limitu 10 000 osób dalsze wnioskowanie o konto z premią zostanie zablokowane!

100 zł za założenie darmowego Konta Przekorzystnego

Aby skorzystać z promocji i zyskać 100 zł za założenie darmowego Konta Przekorzystnego, musimy być osobami, które nie posiadały konta, lokaty w banku Pekao S.A. w okresie od 01.07.2018 do 31.08.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to śmiało możemy złożyć wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą. Umowę musimy podpisać do 31.09.2019.

 

ZAŁÓŻ KONTO

Zgarnij 100 zł za założenie darmowego Konta Przekorzystnego!

We wniosku musimy wybrać metodę biometrii jako sposób zawarcia umowy o konto. Biometria jest bardzo ciekawą opcją, gdzie nie musimy iść do oddziału, aby otworzyć rachunek. Uwaga! Gdyby ze względów technicznych nie było możliwości zawarcia umowy w powyższy sposób to możemy podpisać umowę w oddziale banku. Jest to ostateczność! W takim wypadku najlepiej zapisać sobie zrzut ekranu, że zawarcie umowy poprzez biometrię nie była możliwa. Aby zgarnąć 100 zł premii należy:

  • Dokonać minimum jednej płatności kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay
  • Zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł

Oba warunki musimy spełnić w miesiącu następującym po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Przykładowo, jeśli podpisaliśmy umowę we wrześniu, to warunki musimy spełnić do końca października.

3% na koncie oszczędnościowym

Nowi klienci dostają gratis od banku konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3% na pół roku, maksymalnie możemy ulokować na nim 30 000 zł.

 

ZŁÓŻ WNIOSEK 

Zgarnij 100 zł za założenie darmowego Konta Przekorzystnego!

 

 

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.