Kacper Jankowski 2 listopada 2021 roku

350 zł za założenie Konta Jakie Chcę + 2% moneybacku od Santander Bank Polska

Promocja bankowa z premią, co to takiego właściwie jest? W skrócie, to akcja polegająca na przyciągnięciu większej rzeszy klientów. Widząc obszerny napis 350 zł za założenie konta w głowie pojawia się myśl… Musi tu być jakiś haczyk. No właśnie nie. Polega to na tym, że osoba, która założyła konto i jeszcze otrzymała nagrodę za to zostaje w tym banku na dłużej. Bank liczy na to, że klient skorzysta jeszcze z innych jego usług.

No dobrze, czyli kwestia dlaczego banki organizują promocję wyjaśniona. Pora prześwietlić jedną z takich promocji. Poniżej załączam moje premię (nie wszystkie)

Nagrody z paru promocji 🙂

Premia 300 zł z Kontem Jakie Chcę

Według regulaminu do promocji możesz przystąpić wówczas gdy:

✅ nie miałeś otwartego konta osobistego w Santander Bank Polska w okresie od 1.11 do dnia skorzystania z promocji,
✅ nie otworzyłeś rachunku w żadnej promocji z premią na start za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 r.

Spełniając powyższe warunki wystarczy, że złożysz wniosek o Konto Jakie Chcę w promocji z premią na start (nie powinno zająć Ci to więcej niż 10 minut) Pamiętaj, aby w trakcie wnioskowania zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe oraz EKK z tym, że zgody EKK możesz zaznaczyć dopiero po pierwszym zalogowaniu.

100 zł za sam fakt założenia darmowego Konta jakie Chcę

Za założenie rachunku i akceptowanie zgód Santander Bank Polska przeleję Ci na konto 100 zł premii jeszcze przed świętami, o ile umowę podpiszesz w listopadzie. Natomiast dla konta założonych w drugi będzie to data do końca stycznia.

200 zł na prostych warunkach 

Nagrodę 200 zł otrzymasz za spełnienie poniższych warunków  każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta:

  • wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 10 zł każda (kartą lub BLIKiem),
  • zalogować się do aplikacji Santander Mobile,
  • zapewnić min. 1000 zł wpływu na konto,

I to tyle! 200 zł zostanie wypłacone do 31.03.2022 (w przypadku kont założonych w listopadzie i po spełnienieniu warunków) lub do 30.04 (dla kont z grudnia).

50 zł za założenie konta z polecenia

Nagrodę możemy łatwo zwiększyć o dodatkowe 50 zł, wystarczy użyć kodu poleceń i wydać kartą tylko 300 zł. więcej o programie poleceń i jego warunkach piszę niżej.

W trakcie wypełniania wniosku, możemy podać kod polecający (na dole przy wyborze karty) , dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 50 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 50 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.10.2020 r.

Zachęcamy do skorzystania z naszego sprawdzonego kodu:

1016195274

Co należy zrobić?

  • Użyć kodu polecającego w trakcie wnioskowania (zachęcamy do użycia naszego sprawdzonego kodu – 1016195274

Ważne jest wpisanie kodu w odpowiednim miejscu podczas składania wniosku (grafika poniżej).

Użyj kodu i zgarnij 80 zł premii

(miejsce na kod poleceń może delikatnie się różnić)

  • Wyrazić zgodę na ujawniania tajemnicy bankowej, zakres jest bardzo mały, chodzi tylko o to, aby bank mógł poinformować polecającego, że należy się mu nagroda
  • Wyrazić zgodę marketingową (EKK)

Po podpisaniu umowy należy spełnić tylko dwa proste warunki i 50 zł mamy w kieszeni. 🙂

  • Zalogować się minimum raz do bankowości mobilnej lub internetowej
  • Wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę minimum 300 zł

Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyłeś konto. Jeśli podpiszesz umowę w listopadzie to na spełnienie warunków masz czas do końca grudnia

Sama nagroda trafi do Ciebie do końca miesiąca następującego po miesiąc, w którym spełniłeś warunki.

1% zwrotu za płatności rachunków

Bank oferuje Tobie 1% zwrotu za płatności za rachunki – prąd, gaz, telefon itd. Jest to usługa wbudowana w rachunek, oznacza to, że zwroty możemy mieć cały czas lub do zawieszenia usługi przez bank. Zyskujemy konto, które stale daje nam profity! 🙂 

Tylko teraz w listopadzie i grudniu zwrot został powiększony przez bank do 2%

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Największym plusem Konta Jakie Chcę są darmowe przelewy natychmiastowe, bez limitu! Jak jest z prowadzeniem konta? Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe! O ile zapewnimy wpływ na konto min. 500 zł oraz wykonamy jedną płatność kartą debetową lub BLIKiem (inaczej opłata to 8 zł miesięcznie)

Karta jest darmowa jeśli zapłacimy nią 5 razy w ciągu miesiąca ( na dowolne kwoty, nawet po 1 zł). Inaczej bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł. mamy także drugą opcję – bank będzie pobierał stałą opłatę 3 zł miesięcznie. Zdecydowanie lepsza jest ta pierwsza opcja, płatności kartą są nam potrzebne do zgarnięcia premii.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media