250 zł za założenie darmowego konta

Kacper Jankowski 1 marca 2021 roku

Do zgarnięcia 250 zł za założenie darmowego konta w promocji od Santander Bank Polska

250 zł za założenie darmowego konta

Santander Bank Polska ruszył z promocją dla nowych klientów w której oferuje 250 zł za założenie darmowego konta i spełnienie warunków. Dodatkowo za założenie konta z kodem poleceń i spełnienie warunków otrzymamy 50 zł! Bank nadal dorzuca do konta 1% zawrotu za opłacane rachunki (woda, prąd, gaz itd).

Premia 250 zł z Kontem Jakie Chcę

Skorzystać z promocji może osoba będąca nowym klientem, nie posiadająca żadnego otwartego rachunku w Santander Bank Polska w okresie od 01.03.2020 r do dnia skorzystania z promocji. Bank wyklucza też osoby, które brały udział w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta w Santander Bank Polska od 01.04.2019 r. z wykluczeniem osób biorących udział w któreś z promocji i zamknięcie go po 01.04.2019 r. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Spełniając powyższe warunki możemy złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji o Konto Jakie Chcę wraz z karta debetową (będzie Ona potrzebna do spełnienia warunków) w trakcie wnioskowania powinniśmy zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe oraz EKK z tym, że EKK dopiero przy pierwszym logowaniu. Czas na złożenie wniosku mam do 31.03.2021 r a na samo podpisanie umowy do 15.04.2021 r. 

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Weź udział w promocji i zgarnij 250 zł za założenie darmowego konta 

250 zł za założenie darmowego konta

Nagroda została podzielona na dwie części, pierwszą, czyli 50 zł otrzymamy za spełnienie poniższych warunków w kwietniu:

  • wykonać 5 transakcji bezgotówkowych (kartą lub BLIKiem)
  • zalogować się do aplikacji Santander Mobile
  • zapewnić min. 1000 zł wpływu na konto

Drugą część (200 zł) otrzymamy spełniając wcześniej wspomniane warunki w kwietniu, maju i czerwcu. 

 Pierwszą nagrodę otrzymamy do końca maja, a drugą do końca lipca oczywiście nadal posiadając zaakceptowane wszystkie zgody marketingowe i EKK i już mamy 250 zł za założenie darmowego konta.

50 zł za założenie konta z polecenia

Nagrodę możemy łatwo zwiększyć o dodatkowe 50 zł, wystarczy użyć kodu poleceń i wydać kartą tylko 300 zł. więcej o programie poleceń i jego warunkach piszę niżej.

W trakcie wypełniania wniosku, możemy podać kod polecający (na dole przy wyborze karty) , dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 50 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 50 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.11.2019..

Zachęcamy do skorzystania z naszego sprawdzonego kodu:

1016195274

Co należy zrobić?

  • Użyć kodu polecającego w trakcie wnioskowania (zachęcamy do użycia naszego sprawdzonego kodu – 1016195274

Ważne jest wpisanie kodu w odpowiednim miejscu podczas składania wniosku (grafika poniżej).

Użyj kodu i zgarnij 80 zł premii

(miejsce na kod poleceń może delikatnie się różnić)

  • Wyrazić zgodę na ujawniania tajemnicy bankowej, zakres jest bardzo mały, chodzi tylko o to, aby bank mógł poinformować polecającego, że należy się mu nagroda
  • Wyrazić zgodę marketingową (EKK)

Po podpisaniu umowy należy spełnić tylko dwa proste warunki i 50 zł mamy w kieszeni. 🙂

  • Zalogować się minimum raz do bankowości mobilnej lub internetowej
  • Wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę minimum 300 zł

Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Jeśli podpiszemy umowę we grudniu to na spełnienie warunków mamy czas do końca stycznia.

Sama nagroda trafi do nas do końca miesiąca następującego po miesiąc, w którym spełniliśmy warunki, Sam program poleceń trwa do 31.01.2021 r.

1% zwrotu za płatności rachunków

Bank oferuje nam 1% zwrotu za płatności za rachunki – prąd, gaz, telefon itd. Jest to usługa wbudowana w rachunek, oznacza to, że zwroty możemy mieć cały czas lub do zawieszenia usługi przez bank. Zyskujemy konto, które stale daje nam profity! 🙂

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Największym plusem Konta Jakie Chcę są darmowe przelewy natychmiastowe, bez limitu! Jak jest z prowadzeniem konta? Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe! O ile zapewnimy wpływ na konto min. 500 zł oraz wykonamy jedną płatność kartą debetową lub BLIKiem (inaczej opłata to 8 zł miesięcznie)

Karta jest darmowa jeśli zapłacimy nią 5 razy w ciągu miesiąca ( na dowolne kwoty, nawet po 1 zł). Inaczej bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł. mamy także drugą opcję – bank będzie pobierał stałą opłatę 3 zł miesięcznie. Zdecydowanie lepsza jest ta pierwsza opcja, płatności kartą są nam potrzebne do zgarnięcia premii.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Podziel się w social media

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

lub skopiuj link