Kacper Jankowski 1 marca 2023 roku

Do 890 zł premii od Alior Banku z Kontem Jakże Osobistym

Ruszyła już VIII edycja „Bankuj Mobilnie” od Alior Banku. W najnowszej promocji klienci mają szanse na 450 zł premii gotówkowej za otwarcie Konta Jakże Osobistego oraz aktywne z niego korzystanie. Dodatkowo na klientów czekają jeszcze dwie nagrody w postaci 240 zł Moneybacku oraz 200 zł w punktach za przystąpienie do programu Mastercard Bezcenne Chwile.

Zasady promocji

W promocji Banku udział mogą wziąć nowi klienci. Z promocji zostali wykluczeni klienci, którzy w przeciągu ostatnich 2 lat przed złożeniem wniosku byli właścicielami (lub współwłaścicielami) konta osobistego lub oszczędnościowego w Alior Banku oraz dawnego T-Mobile Usługi Bankowe.

Udział w promocji

Do wzięcia udziału w promocji należy złożyć wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego do 31.05.2023 roku. Składając wniosek o otwarcie rachunku należy pamiętać o zamówieniu karty debetowej oraz wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Na podpisanie umowy z Bankiem klienci mają 30 dni od otwarcia rachunku, również w tym terminie należy wybrać jedną z dwóch korzyści oferowanych przez Alior Bank.

Jak zdobyć 450 zł premii?

Za samo otworzenie rachunku oraz weryfikację metodą na SELFIE, klienci otrzymają 50 zł premii.

400 zł premii bank podzielił na 8 miesięcy, z czego wynika że w każdym miesiącu można otrzymać po 50 zł premii. Wystarczy że w każdym z ośmiu następnych miesięcy:

 • Zalogujesz się do aplikacji mobilnej banku,
 • Wykonasz jedną transakcję kartą na dowolną kwotę w sklepie internetowym lub stacjonarnym.

Konto Jakże Osobiste i jego korzyści

Każdy z klientów banku może skorzystać z 11 korzyści przygotowanych przez Bank. Dwie pierwsze korzyści są całkowicie darmowe, a aktywacja każdej kolejnej wiąże się z opłatą w wysokości 3,50 zł.

 • 30 darmowych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku,
 • Assistance samochodowe, domowe i medyczne,
 • Darmowe wypłaty z bankomatów za granicą,
 • Darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów,
 • Punkty dla graczy za płatności kartą – Riot Points,
 • Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym,
 • Pakiet 5 darmowych przelewów natychmiastowych,
 • Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni,
 • Ubezpieczenie podróżne, pokrywające m.in. koszt leczenia za granicą czy zgubienie bagażu,
 • Płatność kartą za granicą bez opłaty za przewalutowanie,
 • Moneyback 1% za płatności zbliżeniowe – Możliwość zwrotu do 20 zł miesięcznie.

Punkty Mastercard

Mastercard wraz z Alior Bankiem przygotowali 16 000 punktów (200 zł) dla posiadaczy karty debetowej oraz 20 000 punktów (250 zł) dla posiadaczy karty kredytowej.

Warunkiem przystąpienia do akcji jest zarejestrowanie karty w programie MasterCard oraz wykonanie transakcji na kwotę min. 100 zł, w ciągu 30 dni od rejestracji w programie.

MoneyBack

Jedną z korzyści Konta Jakże Osobistego jest 1% MoneyBacku za płatności telefonem. Za płatności w sklepach stacjonarnych można otrzymać do 20 zł zwrotu miesięcznie, co w ciągu roku daje 240 zł.

Opłaty

Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe dla osób do 26 r.ż., a dla osób po 26 r.ż. opłata wynosi 10 zł, jednak zwolnienie z opłaty następuje pod warunkiem zapewnienia wpływu na konto w wysokości min. 1500 zł.

Osoby do 18 roku życia zostają zwolnione z opłaty miesięcznej za kartę. Jednak dla osób po 18 roku życia opłata miesięczna za kartę wynosi 5 zł, a zwolnienie z niej następuje po wykonaniu transakcji na łączną kwotę min. 300 zł.

Regulamin promocji

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Podziel się w social media