Kacper Jankowski
, 15 lipca 2021 roku

Do 350 zł premii z darmowym kontem BNP Paribas

350 zł
maksymalna kwota premii na start
BNP Paribas ruszył z promocją, w której premia na start jest wyznaczona przez maksymalną temperaturę… tak przez temperaturę. Maksymalnie do zgarnięcia jest 350 zł, a sam bonus zostanie szybko wypłacony.

Korzyści

350 zł
maksymalna kwota premii na start

Zasady promocji

Do promocji możesz przystąpić wówczas, gdy nie posiadałeś żadnego konta osobistego w BNP Paribas, w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Spełniając ten warunek wystarczy, że do 30.07.2021 r zarejestrujesz się w promocji, a do 14.08.2021 r podpiszesz umowę o konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i usługami bankowości internetowej oraz aktywujesz konto. Aktywacja konta przebiega poprzez nadanie numeru PIN karcie płatniczej (nie dotyczy osób, które założyły konto przy pomocy wideoweryfikacji). W formularzu i wniosku należy zaznaczyć wymagane checkboxy.

Jeśli chodzi o samą premię zostanie wyliczona na podstawie najwyżej temperatury w Polsce zanotowanej w lipcu. Oczywiście bank pomnoży ją razy 10 i wyjdzie kwota jaką otrzymasz za przetestowanie konta. Na ten moment najwyższą temperaturą było 34,2 stopnia co daje 342 zł.

Skrót promocji

ETAP 1

Najwyższa temperatura to nie wszystko, aby zdobyć nagrodę powinieneś po podpisaniu umowy w sierpniu spełnić poniższe warunki:

  • wykonać min. 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej,
  • otrzymać wpływy na kwotę łączną min. 1000 zł,
  • wykonać min. 2 płatności bezgotówkowe za pomocą Google Pay lub Apple Pay,
  • wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łącznie min. 300 zł.

Warunki nie są zbyt trudne, a czas oczekiwania nagrody to zaledwie miesiąc po spełnieniu warunków.

Nagroda wynikająca z najwyższej odnotowanej temperatury trafi do Ciebie na konto do końca września. Zanim jednak bank wyślę przelew wcześniej otrzymasz wiadomość o uzyskaniu nagrody (pojawi się na mailu do 20.09) wówczas masz czas do 26.09.2021 r, aby uzupełnić dane odbioru nagrody.

Jak założyć konto

Przejście na stronę promocji
Znajdując się na stronie promocji musisz zarejestrować się w promocji podając podstawowe dane kontaktowe.
Złożenie wniosku
Po zarejestrowaniu się w promocji otrzymasz potwierdzenie na skrzynkę mailową. Teraz wystarczy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, czyli uzupełnić dane do otwarcia konta.
Założenie konta osobistego
Po poprawnym złożeniu wniosku wystarczy, że zawrzesz umowę o konto osobiste przy pomocy kuriera lub wideo weryfikacji.

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie konta jest pozbawione opłat.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta Otwarta na Dzisiaj dla osób poniżej 26. roku życia jest bezwarunkowo darmowa. Osoby powyżej tego wieku nie poniosą opłaty, jeśli wykonają co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty w wysokości 3 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash są darmowe, pozostałe to koszt 5 zł chyba, że jesteś osobą poniżej 26. roku życia. Opłat z wszystkich bankomatów nie poniosą użytkownicy niestandardowych kart (karta otwarta na eŚwiat Mastercard lub Karta Otwarta na Świat)

Pytania i odpowiedzi

Czy tylko w jednej promocji mogę wziąć udział?
Do pojedynczej promocji możesz przystąpić tylko raz. Jednakże nic nie zabrania wzięcia udziału w kilku promocjach, nawet od tego samego Banku. Promocję muszą dotyczyć innych produktów.
Czy nagroda jest gwarantowana?
Tak, nagroda jest gwarantowana regulaminem promocji. Jeśli otworzysz konto i spełnisz powyższe warunki to otrzymasz nagrodę.
Dlaczego banki organizują promocję?
Banki w ten sposób skuteczniej przyciągają rzesze klientów do siebie. Dodatkowo budują tym dobry wizerunek.
Czy muszę odprowadzić od bonusu podatek?
Jeśli nie jest to promocja dotycząca produktu firmowego, to do kwoty 2000 zł jesteś zwolniony.
Jeśli usunę rachunek przed otrzymaniem premii, to czy ją otrzymam?
Niestety, ale konto należy posiadać, aż do otrzymania premii/bonusu/nagrody.

Dokumenty

Szukaj