Menu Zamknij

Banners App – zarabiaj na odblokowywaniu telefonu

Zarabiaj na odblokowywaniu telefonu

Banners App umożliwia zarabianie nawet 20 dolarów miesięcznie za samo odblokowywanie telefonu. Przy odblokowaniu telefonu wyświetlana jest nam reklama, którą zamykamy jednym kliknięciem. Idealny biznes, prawda? Sama aplikacja jest dostępna dla każdego w sklepie Google Play, a rejestracja jest całkowicie darmowa. W tym artykule przedstawię za i przeciw oraz prześwietlimy dokładnie nowy projekt FutureNet.

W FutureNet możemy zarobić na paczkach reklamowych, matrycach, a od nie dawna wydobyciu kryptowaluty – FuturoCoin. Od teraz istnieje także możliwość zarobienia za odblokowywanie telefonu. Wykonujemy tą czynność wiele razy dziennie, nie zdając sobie z tego sprawy, w ciągu dnia sięgamy po telefon po kilkadziesiąt razy, a nawet kilkaset! Właśnie ten “problem” współczesnych czasów postanowił wykorzystać zespół FutureNet. Zanim przejdę do analizy, zobaczmy jak działa BannersApp.


Zgarnij darmowe 200 zł w najnowszej promocji!

SPRAWDŹ!


 

Jak działa Banners App?

Aby móc korzystać z aplikacji trzeba stworzyć  konto w aplikacji badź w FutureNet.

Mój link do rejestracji: adpro.futurenet.club/kacpirss

Następnie należy pobrać aplikacje Banners App z sklepu Google Play, pobranie i instalacja trwa dosłownie chwilę. Po zalogowaniu się loginem oraz hasłem z FutureNet musimy wypełnić drobny formularz dotyczący: płci, statusu, lokalizacji, edukacji, języka, zainteresowań, wynagrodzenia oraz kierunku zawodoweg. Informacje te są niezbędna do wyświetlania odpowiednich reklam, dane te możemy zmienić w każdej chwili w zakładce Dane osobowe.

Zarabiaj na odblokowywaniu telefonuZarabiaj na odblokowywaniu telefonuZarabiaj na odblokowywaniu telefonu

 

 

 

 

 

 

 

Zarabiaj na odblokowywaniu telefonuZarabiaj na odblokowywaniu telefonuZarabiaj na odblokowywaniu telefonu

 

 

 

 

 

 

 

Po wypełnieniu formularza mamy już możliwość wyświetlania reklam. Aby wyświetlały się za każdym razem musimy mieć włączoną opcje wyświetlania ich, jest ona umiejscowiona pod liczbą obejrzanych reklam danego dnia (główna strona aplikacji). Mamy także możliwość ustawienia jak często mają się wyświetlać, mamy do wyboru:

  • Zawsze
  • 8 razy na 10 odblokowań
  • 6 razy na 10 odblokowań
  • 4 razy na 10 odblokowań
  • 2 razy na 10 odblokowań

Mamy także 5 poziomowy system poleconych, gdzie jeśli znajomy kogoś zaprosi to my także mamy z tego profit, działa to do 5 poziomu.

Zarabiaj na odblokowywaniu telefonuZarabiaj na odblokowywaniu telefonuZarabiaj na odblokowywaniu telefonu

 

Zarabiaj na odblokowywaniu telefonu

Przykładowa reklama po odblokowaniu telefonu:

Zarabiaj na odblokowywaniu telefonu

Jak widać nie przeszkadza ona nam w codziennym użytkowaniu telefonu, wystarczy kliknąć zamknij i reklama zaliczona, a gdy nas zainteresuje to możemy przejść na stronę reklamodawcy.


Zgarnij darmowe 200 zł w najnowszej promocji!

SPRAWDŹ!


Zarobki, wypłata i jak to działa

Samo wynagrodzenie mamy otrzymywać w FuturoCoin, jest to kryptowaluta, którą można sprzedać na coraz większej ilości giełd, np. na największej w Polsce BitBay. Nagroda oscyluje w granicach 5 dolarów tygodniowo, więc 20 dolarów miesięcznie, zapraszając znajomych możemy zwiększyć tą kwotę kilkukrotnie. Ale jak to ja, przyjrzę się całemu systemowi nieco dokładniej 🙂 .

 

Już po uruchomieniu aplikacji, cena kryptowaluty spadła na wartości. Dlaczego?

Na rynek napłynie setki tysięcy monet Futuro, gdzie każdy użytkownik będzie chciał ją spieniężyć, a kto ją kupi w takich ilościach? Mało kto. I cena zleci całkowicie w dół, jeżeli otrzymamy danego dnia nasze monety to trzeba je natychmiast sprzedawać. Moim zdaniem FuturoCoin będzie spadać na wartości przez zwykłe prawo popytu i podaży. Kryptowaluta ta jest potrzebna tylko w sieci FutureNet, a poza nią jest praktycznie nie używany. Sprawdźmy to w obliczeniach:

Załóżmy, że cena Futurocoina wynosi 40 zł, firma nam obiecuje zarobek około 80 zł miesięcznie.

Każdy użytkownik, który obejrzał wszystkie 200 reklam, codziennie otrzymuje 2 FuturoCoiny.

Przyjmijmy, że skorzysta z tej opcji zarabiania jakieś 1 000 000 użytkowników, Daje to napływ 2 000 000 Futuro miesięcznie !!!

Inflacja gwarantowana 🙂

Ponadto, przy spadku ceny, aby uzyskać obiecane 20 dolarów ( około 80 zł miesięcznie) firma musiałaby wypłacać coraz to większą ilość monet. Dla FutureNet jest to żyła złota, reklamodawcy zapłacą pieniędzmi za reklamę, a firma użytkownikom monetą, której cenę ustalają sami użytkownicy na giełdach.

Czy Banners App jest rewolucją w reklamie i marketingu czy nie wypałem? Co się stanie z FuturoCoinem? A może jest to genialny sposób na zarobienie pieniędzy za nic? Czas pokaże.

Link: adpro.futurenet.club/kacpirss

 

DARMOWA REJESTRACJA

 

Opublikowany wZarabianie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *