Kacper Jankowski 2 października 2022 roku

Bankuj Mobilnie w Alior Bank z premią 400 zł

Ruszyła kolejna edycja Bankuj Mobilnie w Alior Banku, w której nowi klienci kogo zgarnąć 400 zł premii w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego. Jednak to nie wszystko, Alior Bank przygotował również 240 zł premii w MoneyBack za transakcje mobilne i 250 zł w akcji Mastercard Bezcenne Chwile.

Zasady promocji

W promocji Banku udział mogą wziąć nowi klienci. Z promocji zostali wykluczeni klienci, którzy w przeciągu ostatnich 2 lat przed złożeniem wniosku byli właścicielami (lub współwłaścicielami) konta osobistego lub oszczędnościowego w Alior Banku oraz dawnego T-Mobile Usługi Bankowe.

Udział w promocji

Na złożenie wniosku o otwarcie Konta Jakże Osobistego jest czas do 30.11.2022 roku. Składając wniosek pamiętaj o zamówieniu karty debetowej, dostępie do bankowości internetowej oraz zgodzie na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Po otworzeniu rachunku należy podpisać umowę z bankiem w ciągu 30 dni. Umowę możesz zawrzeć za pomocą VideoSelfie w aplikacji Alior Mobile, za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego Banku lub w oddziale Banku.

Po zawarciu umowy z bankiem masz 30 dni na wybranie 2 z 11 korzyści w Alior Banku.

Premia za aktywność

Alior Bank podzielił premię na 8 miesięcy w których możesz zdobyć po 50 zł w gotówce (łącznie 400 zł). Aby zdobyć premię wystarczy że przesz 8 miesięcy od zawarcia umowy z bankiem:

 • Wykonasz jedną transakcje na dowolną kwotę,
 • Minimum raz w miesiącu zalogujesz się do aplikacji mobilnej.

Premie otrzymasz na konto w każdym następnym miesiącu po spełnieniu warunków aktywności.

Załóż darmowe konto

Konto Jakże Osobiste i jego korzyści

Każdy z klientów banku może skorzystać z 11 korzyści przygotowanych przez Bank. Dwie pierwsze korzyści są całkowicie darmowe, a aktywacja każdej kolejnej wiąże się z opłatą w wysokości 3,50 zł.

 • 30 darmowych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku,
 • Assistance samochodowe, domowe i medyczne,
 • Darmowe wypłaty z bankomatów za granicą,
 • Darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów,
 • Punkty dla graczy za płatności kartą – Riot Points,
 • Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym,
 • Pakiet 5 darmowych przelewów natychmiastowych,
 • Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni,
 • Ubezpieczenie podróżne, pokrywające m.in. koszt leczenia za granicą czy zgubienie bagażu,
 • Płatność kartą za granicą bez opłaty za przewalutowanie,
 • Moneyback 1% za płatności zbliżeniowe – Możliwość zwrotu do 20 zł miesięcznie.

MoneyBack

Jedną z korzyści Konta Jakże Osobistego jest 1% MoneyBacku za płatności telefonem. Za płatności w sklepach stacjonarnych można otrzymać do 20 zł zwrotu miesięcznie, co w ciągu roku daje 240 zł.

Punkty Mastercard

Mastercard wraz z Alior Bankiem przygotowali 20 000 punktów (250 zł) dla posiadaczy karty debetowej oraz 28 000 punktów (350 zł) dla posiadaczy karty kredytowej.

Warunkiem przystąpienia do akcji jest zarejestrowanie karty w programie Mastercarda oraz wykonanie transakcji na kwotę min. 100 zł (dla kart debetowych) lub 150 zł (dla kart kredytowych).

Opłaty

Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe dla osób do 26 r.ż., a dla osób po 26 r.ż. opłata wynosi 10 zł, jednak zwolnienie z opłaty następuje pod warunkiem zapewnienia wpływu na konto w wysokości min. 1500 zł.

Osoby do 18 roku życia zostają zwolnione z opłaty miesięcznej za kartę. Jednak dla osób po 18 roku życia opłata miesięczna za kartę wynosi 5 zł, a zwolnienie z niej następuje po wykonaniu transakcji na łączną kwotę min. 300 zł.

Regulamin promocji „Bankuj Mobilnie”

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Podziel się w social media