Kacper Jankowski 4 maja 2022 roku

600zł na Allegro z kartą kredytową Citi Simplicity

CitiBank przychodzi tym razem z promocją idealną dla fanów zakupów na Allegro. Za korzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity, zgarniesz voucher o wartości 600zł do wykorzystania na Allegro.

Kto może wziąć udział?

Udział w promocji mogą wziąć osoby, które nie posiadały głównej karty kredytowej Citibanku po 03.03.2022 roku. Udział mogą również wziąć osoby, które już takową kartę posiadały i zamknęły ja po 01.01.2019 roku, pamiętając, że umowa musiała trwać dłużej niż 24 miesiące.

Są jeszcze dwie grupy, które mogą wziąć udział w promocji:

  • Osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat. Osoba ta powinna mieć minimum 1200zł NETTO oraz być zatrudniona w obecnej firmie minimum 3 miesiące.
  • Osoba prowadząca działalność gospodarczą w wieku minimum 18 lat. Dochody w minimalnej wysokości 2500zł NETTO, wraz z prowadzeniem działalności minimum 2 lata.

Promocja trwa do 04.07.2022 roku, a pula możliwych wniosków to tylko 5000.  

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Nagroda 600 zł na prostych zasadach

Uzyskanie Vouchera ogranicza się do 3 kroków.

Krok pierwszy:

Złożenie wniosku o Kartę kredytową SIMPLICITI. Wniosek można złożyć samodzielnie przez internet, tożsamość potwierdzisz przy użyciu zdjęcia dowodu oraz selfie. Pamiętaj o dostarczeniu dokumentów odnośnie dochodów do najbliższej placówki banku. Jeżeli bank pozytywnie rozpatrzy twój wniosek, karta zostanie do ciebie dostarczona pocztą wraz z instrukcją aktywacji.

Krok drugi:

Kartę aktywujesz w aplikacji Citi Mobile lub w serwisie Citi Online. Następnie wystarczy, że w ciągu miesiąca od podpisania umowy zalogujesz się w aplikacji lub serwisie.

Krok trzeci:

Coś na co pewnie czekałeś, czyli zgarnięcie nagrody.

Voucher o wartości 200 zł zgarniesz pod warunkiem, że przez trzy miesiące wykonasz zakupy, o wartości min. 300 zł w danym miesiącu

Kolejny voucher o wartości 400zł, zyskasz pod warunkiem zyskania pierwszego vouchera. Dodatkowo w 4-7 miesiącu, od zawarcia umowy z bankiem, ponownie będziesz robić zakupy za minimum 300zł miesięcznie. Za każdy miesiąc spełnienia warunków zyskujesz 100zł.

Darmowa karta Citi Simplicity

Posiadanie karty jest całkowicie darmowe, przez pierwszy rok posiadania, pod warunkiem dokonywania transakcji min. 300zł miesięcznie. Po roku zniesienia opłat za kartę minimalna wartość transakcji wzrasta do 1000zł miesięcznie., W przypadku nieużywania karty, opłata wynosi 12 zł miesięcznie.

Raty za kartę są na tyle wygodne, że każdą transakcję powyżej 100 zł możesz samodzielnie rozłożyć przez Internet na 12 miesięcy. W takim wypadku RRSO wynosi 19.91%%.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Podziel się w social media