Weź udział w promocji i zgarnij 50 zł za założenie konta dziecku

Kacper Jankowski 19 sierpnia 2020 roku

50 zł za założenie konta dziecku i 150 zł dla dorosłych + 2% na kontach oszczędnościowych

Weź udział w promocji i zgarnij 50 zł za założenie konta dziecku

Obecnie w Banku Pekoa S.A. trwa promocja dzięki której możemy zgarnąć aż 150 zł, za samo założenie konta osobistego, 50 zł za założenie konta dziecku z bardzo świetnym, jak na dzień dzisiejszy, 2% na koncie oszczędnościowym. Dodatkowo jeśli mamy dziecko w wieku od 6 do 12 lat, możemy zwiększyć nasz zysk. Za założenie dziecku pakietu PeoPay Kids bank dorzuci nam 50 złotych i kolejne 2% na koncie oszczędnościowym.

Pierwsze konto i kieszonkowe z PeoPay Kids

Warunkami umożliwiającymi udział w promocji są:

  • Posiadanie konta osobistego w Pekao,
  • Posiadanie dziecka w wieku 6-12 lat.

Oczywiście musimy pamiętać, aby nasze dziecko było nowym, aby otrzymać 50 zł za założenie konta dziecku  klientem banku, czyli innymi słowy nie posiadającym konta w okresie od 01.01.2019 do 26.05.2020 roku.

Jeżeli spełniamy warunki zostaje nam już tylko zawarcie umowy o Pakiet PeoPay Kids z którym możemy zdobyć 50 zł za założenie konta dziecku, czyli Konto Przekorzystne dla Młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz aplikację mobilną PeoPay Kids. Obowiązkowe jest też zaakceptowanie regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do udziału w promocji.

Nagroda, w postaci uznania rachunku naszego dziecka, czyli pierwsze ‘’kieszonkowe’’ w wysokości 50 złotych nastąpi w terminie do 24. dnia miesiąca, po pierwszym miesiącu spełnienia warunków zawartej umowy.

Ważne jest to że nasze dziecko może brać udział w promocji tylko raz. Natomiast my, jako rodzice, o ile mamy więcej dzieci, możemy brać udział wielokrotnie.

Opłaty za prowadzenie Konta Przekorzystnego dla Młodych

Konto Przekorzystne, to zwykłe oraz dla młodych, jest darmowe dla wszystkich klientów przed ukończeniem 26 roku życia. Oznacza to że nie musimy przejmować się opłatami za prowadzenie konta, czy też wyrobienie oraz korzystanie z karty płatniczej. Jedyną opłatą jest, wysłanie kodu SMS potrzebne do zaakceptowania zleceń w serwisie Pekao24 – w wysokości 20 groszy.

Mój Skarb + 2%

Konto Oszczędnościowe Mój Skarb, jest również warunkiem udziału w promocji. Konto oszczędnościowe do dziecka możemy założyć już od pierwszego dnia życia naszej pociechy, aż do uzyskania przez nią 18 roku życia. Oprocentowanie konta wynosi 2% dla kwot 3000 zł, przez pierwsze 120 dni od zawarcia przez nas umowy z bankiem. Po tym czasie oprocentowanie spadnie do standardowych 0.2%.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media