bonusu z darmowym kontem osobistym

Kacper Jankowski 5 stycznia 2021 roku

400 zł bonusu z darmowym kontem osobistym (nawet 1500 zł za polecenia znajomym)

bonusu z darmowym kontem osobistym

Bank Pekao S.A. ruszył z promocją, w której możemy zgarnąć rekordową sumę, aż 400 zł bonusu z darmowym kontem osobistym na start oraz 1500 zł za polecenie konta znajomym. Warunki są bardzo proste do spełnienia, więc jest jest jedna z lepszych promocji.

400 zł bonusu z darmowym kontem osobistym

Z promocji mogą skorzystać osoby będące nowymi klientami Banku Pekao, czyli osoby, które nie posiadały żadnego rachunku i lokaty w Pekao w okresie od 04.01.2019 do 31.12.2020 r.

Klienci Idea Banku

Jak wiadomo z ostatnich wydarzeń Idea Bank został formalnie przejęty przez Pekao, ale nie wyklucza to dawnych klientów Idea Banku z udziału w promocji, ponieważ przejęcie nastąpiło po wyznaczonym okresie. W dodatku system Idea Banku różni się od systemu jakim dysponuje Bank Pekao.

Spełniając powyższe warunki wystarczy, że złożymy wniosek na dedykowanej stronie promocji o Konto Przekorzystne oraz popiszemy umowę najpóźniej do 31.03.2021 r. Przypominam o wyrobieniu karty debetowej oraz aplikacji PeoPay.

W trakcie wnioskowania, aby wziąć udział o 400 zł  bonusu z darmowym kontem osobistym musimy zawrzeć umowę poprzez metodę biometrii, jest to metoda polegająca na zrobieniu skanu dowodu oraz selfie. Natomiast, jeśli wystąpi błąd wtedy możemy dokończyć wniosek w oddziale, ale jest to ostateczność.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

100 zł w formie cashbacku

Nasze 400 zł bonusu z darmowym kontem osobistym jest podzielone na kilka części.

Pierwsze 100 zł możemy odebrać płacąc kartą i zyskując 10% zwrotu za każde zakupy, aż uzyskamy 100 zł. Okres zdobywania stu złotych zaczyna się od dnia przystąpienia do promocji, a kończy się do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego. Reasumując wystarczy w ciągu trzech miesięcy wydać łączną kwotę 1000 zł. Kolejną rzeczą jest zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł w danym miesiącu, oprócz miesiąca, w którym założyliśmy konto. Bank jednak zastrzega, że nie mogą być to kwota udzielonego kredytu, wpłata gotówki, zwrot depozytu oraz przelew wewnętrzny. Najlepiej jest przelać sobie pieniądze z innego konta i warunek jest zaliczony.

Nagrodę otrzymamy do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu promocyjnym, przykładowo osoby zakładające konto w styczniu otrzymają nagrodę do końca maja.

50 zł w programie Bezcenne Chwile

Bank Pekao S.A. ruszył z V edycją programu Bezcenne Chwile skierowanego dla nowych i obecnych klientów. Wystarczy być posiadaczem karty debetowej Mastercard, a następnie zarejestrować ją w programie Bezcenne Chwile i wykonać jedną transakcje kartą, w zamian za to otrzymamy punkty, które będziemy mogli wymienić na bon do jednego z dostępnych sklepów o wartości 50 zł.

200 zł dodatkowej premii

Jako, że w tytule promocji pojawia się 400 zł bonusu z darmowym kontem osobistym to, aby zdobyć resztę wystarczy, że do 30.09.2021 podpiszemy umowę o dowolna kartę kredytową Pekao z logo Mastercard. Warunek jest podobny do pierwszego warunku powyższej promocji, będziemy otrzymywać zwrot za zakupy wynoszący 10% tym razem łączna kwota jaką możemy uzyskać w ciągu trzech miesięcy to 200 zł. Czas na wydanie łącznej kwoty 2000 zł to 3 miesiące licząc od czasu w którym podpiszemy umowę o kartę kredytową. Bank jednak informuje, że w każdym z powyżej wymienionych miesięcy musimy co najmniej raz zapłacić kartą.

Dodatkowe 1500 zł w programie poleceń

Prócz 400 zł bonusu z darmowym kontem osobistym możemy polecać bank znajomym i zgarniać po 100 zł za każdego wystarczy, że na stronie Banku zarejestrujesz się w programie poleceń i akceptujesz regulamin programu poleceń, następnie Bank poinformuje Cię o przystąpieniu do programu, a Twój numer telefonu będzie kodem poleceń. Polecony musi spełnić tylko dwa warunki – zapłacić raz kartą i przelać sobie na konto minimum 500 zł lub zapewnić inny wpływ. Warunki pokrywają się z warunkami promocji 100 zł.

Darmowe konto od Pekao S.A.

Nie dość, że w samej promocji możemy zyskać 400 zł bonusu z darmowym kontem osobistym to jak sama nazwa wskazuje do dyspozycji mamy darmowe konto oraz kartę pod warunkiem zapłacenia jeden raz kartą w miesiącu i przelania sobie na konto 500 zł. Więc wystarczy tylko z konta korzystać, a warunki nie będą problemem. Osoby do 26 roku życia mają darmowe konto oraz kartę bez spełniania warunków!

 

 

 

 

 

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media