350 zł za założenie konta w BGŻ BNP Paribas!

bmp

Doczekaliśmy się kolejnej promocji od banku BGŻ BNP Paribas, w której jest do zgarnięcia aż 350 zł! Do zgarnięcia mamy 200 zł nagrody za aktywność oraz 150 zł jako moneybacku (częściowy zwrot za zakupy) w zależności od ilości płatności kartą. Promocja jest limitowana i trzeba się spieszyć, gdyż po przekroczeniu 1000 wniosków, dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane.
Promocja trwa do 31 sierpnia!

Promocja zakończona!

KLIKNIJ TUTAJ i sprawdź aktualne promocje bankowe

Pamiętaj! Aby skorzystać z promocji musisz być nowym klientem banku, czyli takim, który nie posiadał przez ostanie 24 miesiące rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Jeśli spełniasz powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie promocyjnej ( koniecznie zaznacz wszystkie zgody ), a następnie złożysz wniosek o Konto Maksymalne wraz z kartą debetową z linku, który zostanie nam wyświetlony po zarejestrowaniu się na stronie promocyjnej. Uwaga! Link także znajduje się w wiadomości e-mail. Przy składaniu musimy zaznaczyć zgody nr. 1 oraz 5, sam proces jest krótki i trwa kilka minut, umowę wraz z kartą dostarczy nam kurier.

Po pierwsze… 200 złotych za aktywność

Część I – 75 zł:
– podpisanie umowy o konto
– aktywowanie aplikacji banku w miesiącu wrześniu 2018

Część II – 50 zł:
– wykonanie płatności kartą na kwotę minimum 300 zł (sklepy spożywcze, punkty usługowe)

Część III – 75 zł:
– zapewnić wpływ we wrześniu, październiku i listopadzie na 1000 zł ( wystarczy przelew z naszego konta z innego banku 😉 )
Po spełnieniu tych warunków mamy 200 zł w kieszeni.

Wiadomość o pierwszej oraz drugiej części nagrody zostanie nam wysłana do 16.11.2018, następnie do 27.11 musimy uzupełnić wszystkie dane do odbioru nagrody. Nie będzie z tym problemu, pieniądze powinny się znaleźć na koncie do końca listopada. Trzecia część zostanie nam wypłacona do końca grudnia, a samą informację o nagrodzie otrzymamy mailowo do 17.12.2018.

Chcesz zgarnąć premie? KLIKNIJ TUTAJ

Dodatkowe 150 zł za płatności kartą

Ale to jeszcze nie wszystko, bank dodatkowo oferuje nam 150 zł za transakcje kartą. W ramach ,,Nagrody za aktywność,, otrzymujemy dodatkowe pieniądze. Najczęściej w takich promocjach otrzymujemy procent od wydanej kwoty, tutaj jednak jest nieco inaczej. Bank zwróci nam złotówkę za każdą płatność za minimum 5 zł.

Dodatkowo aby potrzymać bonus musimy w danym miesiącu wykonać minimum 5 płatności kartą oraz wykonać płatności na łączną kwotę minimum 300 zł. W tej promocji możemy otrzymać 25 zł miesięcznie, co przez 6 miesięcy daje to nam 150 zł zwrotu. Wypłata nastąpi do 8 dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym spełniliśmy warunki.

Konto Maksymalne – jakie są opłaty?

Samo konto jest darmowe, a przy płatnościach minimum 300 zł miesięcznie karta także ( inaczej 12 zł za kartę ). Wiek poniżej 26 lat zwalnia z tego wymogu i karta jak i konto są bezwarunkowo darmowe. Aby założyć konto kliknij tutaj.

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.