premii za założenie konta w banku

Kacper Jankowski 30 sierpnia 2018 roku

350 zł premii za założenie konta w banku BGŻ BNP Paribas!

premii za założenie konta w banku

Doczekaliśmy się kolejnej promocji w której do zgarnięcia mamy 350 zł premii za założenie konta w banku BGŻ BNP Paribas! Do zyskania mamy 200 zł nagrody za aktywność oraz 150 zł jako moneybacku (częściowy zwrot za zakupy) w zależności od ilości płatności kartą. Promocja jest limitowana i trzeba się spieszyć, gdyż po przekroczeniu 1000 wniosków, dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane.
Promocja trwa do 31 sierpnia!

350 zł premii za założenie konta w banku BGŻ BNP Paribas

Promocja zakończona!

KLIKNIJ TUTAJ i sprawdź aktualne promocje bankowe

Pamiętaj! Aby skorzystać z promocji musisz być nowym klientem banku, czyli takim, który nie posiadał przez ostanie 24 miesiące rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Jeśli spełniasz powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie promocyjnej o 350 zł premii za założenie konta w banku BGŻ BNP Paribas (koniecznie zaznacz wszystkie zgody ), a następnie złożysz wniosek o Konto Maksymalne wraz z kartą debetową z linku, który zostanie nam wyświetlony po zarejestrowaniu się na stronie promocyjnej. Uwaga! Link także znajduje się w wiadomości e-mail. Przy składaniu musimy zaznaczyć zgody nr. 1 oraz 5, sam proces jest krótki i trwa kilka minut, umowę wraz z kartą dostarczy nam kurier.

200 zł za łatwe warunki

Część I – 75 zł:
– podpisanie umowy o konto
– aktywowanie aplikacji banku w miesiącu wrześniu 2018

Część II – 50 zł:
– wykonanie płatności kartą na kwotę minimum 300 zł (sklepy spożywcze, punkty usługowe)

Część III – 75 zł:
– zapewnić wpływ we wrześniu, październiku i listopadzie na 1000 zł ( wystarczy przelew z naszego konta z innego banku 😉 )
Po spełnieniu tych warunków mamy 200 zł w kieszeni.

Wiadomość o pierwszej oraz drugiej części nagrody zostanie nam wysłana do 16.11.2018, następnie do 27.11 musimy uzupełnić wszystkie dane do odbioru nagrody. Nie będzie z tym problemu, pieniądze powinny się znaleźć na koncie do końca listopada. Trzecia część zostanie nam wypłacona do końca grudnia, a samą informację o nagrodzie otrzymamy mailowo do 17.12.2018.

Chcesz zgarnąć premie? KLIKNIJ TUTAJ

Dodatkowe 150 zł za płatności kartą

Ale to jeszcze nie wszystko oprócz 200 zł premii za założenie konta w banku dodatkowo zyskać dodatkowo 150 zł za transakcje kartą. W ramach ,,Nagrody za aktywność,, otrzymujemy dodatkowe pieniądze. Najczęściej w takich promocjach otrzymujemy procent od wydanej kwoty, tutaj jednak jest nieco inaczej. Bank zwróci nam złotówkę za każdą płatność za minimum 5 zł.

Dodatkowo aby potrzymać bonus musimy w danym miesiącu wykonać minimum 5 płatności kartą oraz wykonać płatności na łączną kwotę minimum 300 zł. W tej promocji możemy otrzymać 25 zł miesięcznie, co przez 6 miesięcy daje to nam 150 zł zwrotu. Wypłata nastąpi do 8 dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym spełniliśmy warunki.

Konto Maksymalne – jakie są opłaty?

Samo konto z 350 zł premii za założenie konta w banku jest darmowe, a przy płatnościach minimum 300 zł miesięcznie karta także ( inaczej 12 zł za kartę ). Wiek poniżej 26 lat zwalnia z tego wymogu i karta jak i konto są bezwarunkowo darmowe. Aby założyć konto kliknij tutaj.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media