350 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Kacper Jankowski 17 lutego 2020 roku

350 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

350 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 350 zł za założenie konta osobistego. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! Promocja BNP Paribas jest aktualnie najlepszą na rynku, 350 zł zyskujemy za spełnienie rekordowo prostych warunków!

Uwaga! W puli jest tylko 3000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO 

Zgarnij 350 zł za założenie darmowego konta!


Premia za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć 350 zł za założenie darmowego konta, musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 08.03. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 22.03.2020. – (umowę podpiszemy przez SMS !)

350 zł za założenie darmowego konta

Premię 100 zł zgarniemy za:

  • Wykonanie 5 płatności kartą (nawet po 1 zł) w marcu

Premię 250 zł zgarniemy za:

  • Wykonać dwa zwykłe przelewy w kwietniu i maju (nawet po 1 zł)
  • Zapewnienie łącznego wpływu na minimum 1000 zł na konto w kwietniu i maju (najprościej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku)

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Przelew możesz rozłożyć na kilka mniejszych, nie musisz przelewać od razu 1000 zł na konto.

Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody otrzymamy mailowo do 21.04. Mamy wtedy czas do 26.04. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Pieniądze trafią w formie przelewu na nasze konto do końca kwietnia. Druga nagroda trafi na nasze konto do końca kwietnia, a ostatnia do końca czerwca.

W promocji może wziąć udział tylko 3000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!


ZAŁÓŻ KONTO 

Zgarnij premię za założenie darmowego konta!


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

5 Responses

  1. Jak ktoś ma miejscowość dłuższą niż 12 liter to formularz wywala błąd i nie da się tego wypełnić… Dzwoniłem na infolinie, proponowali przyjazd do oddziału, jak odmówiłem to mają się kontaktować. Ogólnie kretynizm…

Dodaj komentarz

Podziel się w social media