350 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

350 zł z darmowym kontem od BNP Paribas

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 350 zł za założenie konta osobistego. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! Promocja BNP Paribas jest aktualnie najlepszą na rynku, 350 zł zyskujemy za spełnienie rekordowo prostych warunków!

Uwaga! W puli jest tylko 3000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO


Promocja od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 08.03. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 22.03.2020. – (umowę podpiszemy przez SMS !)

350 zł za korzystanie z darmowego konta

Premię 100 zł zgarniemy za:

  • Wykonanie 5 płatności kartą (nawet po 1 zł) w marcu

Premię 250 zł zgarniemy za:

  • Wykonać dwa zwykłe przelewy w kwietniu i maju (nawet po 1 zł)
  • Zapewnienie łącznego wpływu na minimum 1000 zł na konto w kwietniu i maju (najprościej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku)

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Przelew możesz rozłożyć na kilka mniejszych, nie musisz przelewać od razu 1000 zł na konto.

Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody otrzymamy mailowo do 21.04. Mamy wtedy czas do 26.04. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Pieniądze trafią w formie przelewu na nasze konto do końca kwietnia. Druga nagroda trafi na nasze konto do końca kwietnia, a ostatnia do końca czerwca.

W promocji może wziąć udział tylko 3000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!


ZAŁÓŻ KONTO


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz Lis
Mariusz Lis
7 miesięcy temu

Wszystko zrobiłem jak w instrukcji. Ile takich promocji jest?

Kwasiu
Kwasiu
7 miesięcy temu

Jak ktoś ma miejscowość dłuższą niż 12 liter to formularz wywala błąd i nie da się tego wypełnić… Dzwoniłem na infolinie, proponowali przyjazd do oddziału, jak odmówiłem to mają się kontaktować. Ogólnie kretynizm…

Wojtek
Wojtek
5 miesięcy temu

Mówiąc “zwykły przelew” mam rozumieć, przelew internetowy na inny rachunek?

Marcin
Marcin
4 miesięcy temu

Maila z informacją o pierwszej nagrodzie nie otrzymałem. Z jakiego adresu ma przyjść?

KrisR
KrisR
3 miesięcy temu
Odpowiedź dla  Marcin

chwycpremie@bnpparibasplus.pl

chyba z tego mi przyszledł mail 🙂 100 zł już przyszło wiec czekam na kolejny mail 🙂

Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.