promocyjne konto osobiste

Kacper Jankowski 2 lutego 2021 roku

Promocyjne konto osobiste od Millennium Bank wraz z premią 350 zł

promocyjne konto osobiste

Wystartowała nowa promocja od Banku Millennium dla nowych klientów wystarczy założyć promocyjne konto osobiste i spełnić banalne warunki, a 200 zł będzie nasze! Dodatkowo bank dorzuca 150 zł dla osób, które mają dzieci. Dla osób prowadzących działalność gospodarczą bank przygotował kolejną promocje, która nie wyklucza nas w udziale w tej.

Promocyjne Konto Osobiste z premią

W promocji o Promocyjne konto osobiste mogą wziąć udział osoby które:

  • nie posiadały żadnego konta w Bank Millenium
  • nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millenium
  • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” organizowanej przez sam bank lub podmiot zewnętrzny

Gdy kwalifikujemy się do udziału w promocji możemy złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student na dedykowanej stronie. Na złożenie wniosku o promocyjne konto osobiste i podpisane umowy mamy czas do 01.03.2021 r z tym, że lepiej złożyć wniosek dzień przed końcem promocji, aby mieć pewność co do podpisania umowy. Przy składaniu wniosku należy pamiętać o zaznaczeniu wszystkich zgód dotyczących przetwarzania przez bank danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych. Bank oferuje nam dwa warianty podpisania umowy:

  • podpisanie umowy przy kurierze z tym, że jeśli robimy do przed końcem daty zakończenia promocji należy wziąć pod uwagę to, żeby zrobić sobie kilka dni zapasu
  • podpisanie umowy całkowicie zdalnie, wystarczy wejść na stronę promocji z telefonu lub tabletu i postępować zgodnie z poleceniami. Przypomnę tylko, żeby wcześniej przygotować sobie dowód, bo będzie nam potrzebny do weryfikacji.

Przypominam, aby do 01.03.2021 r aktywować aplikacje mobilną banku.

WEŹ UDZIAŁ!

200 zł z darmowym Kontem 360°

Aby zyskać 200 zł premii na start wystarczy, że w marcu, kwietniu, maju i czerwcu spełnimy warunki darmowego konta, a są nimi:

  • zapewnienie łącznej sumy wpływów na konto min. 1000 zł
  • wykonanie jednej płatności kartą płatniczą lub płatnością BLIK

Nie dość, że otrzymamy w ten sposób 200 zł na konto to za konto nie zapłacimy ani grosza.

Druga część warunków jest dla osób, które założyły promocyjne konto osobiste metodą selfie muszą udać się do jednej z placówek banku, aby złożyć wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości. Czas na to mamy do 30.06.2021 r.

Nagroda 200 zł trafi na nasze konto maksymalnie do 30.07.2021 r, z tym, że należy pamiętać, aby być nadal posiadaczem konta i mieć zaakceptowane wszystkie zgody marketingowe oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych.

100 zł za wpływ z tytułu 500+

Kolejne 100 zł mogą zdobyć osoby, które ubiegają się o 500+ wystarczy, że złożą wniosek do 30.06.2021 r o wcześniej wspomnianym świadczeniu Rodzina 500+ na okres 01.06.2021 r do 31.05.2022 r. We wniosku musimy oczywiście podać numer konta naszego nowego konta do przelewów, a sama premia 100 zł zostanie nam wypłacona do 30.07.2021 r.

50 zł za założenie dziecku Konta 360° Junior

Dodatkowo poprzednią nagrodę możemy zwiększyć o 50 zł zakładając naszemu dziecku Konto 360° Junior. Możemy to zrobić z pomocą Millnetu składając wniosek o świadczenie Rodzina 500+ do 31.03.2021 r.

Przypominam, aby dziecko, które ukończyło 13. rok życia musi wykonać min. 1 transakcje kartą lub BLIKiem lub zbliżeniowo telefonem już od młodego uczymy jak korzystać z bankowości.

Premia za założenie Konta 360° Junior zostanie przekazana do 30.04.2021 r w formie eKarty do serwisu Goodie.

Czy promocyjne konto osobiste jest darmowe?

Konto, karta i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe, gdy w danym miesiącu zapewnimy wpływ min. 1000 zł (są zaliczane przelewy z naszego innego konta, wpłaty gotówki oraz wpływy z „tytułu wynagrodzenia”) i jedna płatność kartą.

Dla osób poniżej 26. roku życia sprawa jest ułatwiona, muszą wykonać jedną transakcję kartą lub płatnością BLIK.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media