Do zdobycia 350 zł od BNP Paribas z darmowym kontem

Kacper Jankowski 21 kwietnia 2021 roku

350 zł od BNP Paribas z darmowym kontem

Do zdobycia 350 zł od BNP Paribas z darmowym kontem

Weź udział w promocji i zyskaj 350 zł od BNP Paribas z darmowym kontem. Nagrodę otrzymamy w formie e-kodów do sieci sklepów Biedronka. Możesz zwiększyć nagrodę o dodatkowe 300 zł zakładając kartę kredytową w innej promocji.

350 zł od BNP Paribas z darmowym kontem

Promocyjne 350 zł na start jest przeznaczone dla osób, które nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższy warunek możemy przystąpić do promocji i zarejestrować się na stronie promocji. Po rejestracji wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą płatniczą i usługami bankowości internetowej. Na podpisanie umowy oraz aktywację karty mamy czas do 14.06.2021 r, pamiętając o tym, aby zaznaczyć wszystkie checkboxy przy rejestracji w promocji oraz zgody wymagane we wniosku.

Uwaga! Pula promocyjnych wniosków to 3000 po jej wyczerpaniu możliwość rejestrowania się w promocji zostanie zablokowana.

WEŹ UDZIAŁ

Zyskaj 350 zł od BNP Paribas z darmowym Kontem Otwartym na Ciebie

Nagroda za aktywne korzystanie z konta

Warunkami zdobycia 350 zł (nagroda jest podzielona na 100 zł, 100 zł i 150 zł) od BNP Paribas z darmowym kontem jest spełnienie poniższych warunków w trzech miesiącach następujących po miesiącu w którym zarejestrowaliśmy się w promocji:

  • wykonanie min. 2 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej
  • otrzymanie łącznego wpływu na kwotę min. 1000 zł
  • co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej
  • wykonanie płatności kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 200 zł

Nie masz 1000 zł? Możesz przelać 2x 500 zł z innego konta w banku i warunek zaliczony!

Wiadomość o przyznaniu nagrody trafi na naszego maila do 26. dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki. E-kody do sieci sklepów Biedronka trafią do nas do końca każdego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Łącznie mamy 350 zł od BNP Paribas

Darmowe Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie konta jest darmowe, karta również gdy zrobimy jedną płatność bezgotówkową. Osoby do 26. roku życia mają obie te usługi całkowicie za darmo.

Wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash są darmowe, pozostałe to koszt 5 zł za wypłatę, osoby poniżej 26. roku życia mają również te usługę za darmo. 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media