Ruszyła nowa promocja, w której nowi klienci mogą otworzyć darmowe konto od BNP Paribas, a za jego przetestowanie zyskać aż 350 zł w formie bonów do sieci sklepów Biedronka. Złóż wniosek w promocji w innej promocji i zyskaj dodatkowe 200 zł bonusu

Udział w promocji „Premia na zakupy”

Aby skorzystać z promocji „Premia na zakupy” musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego oraz rachunku oszczędnościowego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Spełniając powyższe warunki możemy przystąpić do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą płatniczą. Czas na złożenie wniosku mamy do 10.03.2021 r, a na zawarcie umowy oraz nadanie PINu do karty mamy do 24.03.2021r. 

Uwaga! Promocja posiada ograniczenie 3000 rejestracji po przekroczeniu limitu dalsza rejestracja o darmowe konto od BNP Paribas zostanie zablokowana, więc radzę się zapisać się do promocji jak najszybciej.

WEŹ UDZIAŁ! 

Zgarnij premię na zakupy!

350 zł w formie bonów do sieci sklepów Biedronka

Nagroda została podzielona na trzy części.

Pierwszą z nich, czyli 50 zł w formie vouchera otrzymamy za spełnienie w marcu poniższego warunku:

Drugą część 150 zł w formie vouchera otrzymamy za wykonanie obu poniższych warunków w kwietniu

Ostatnią część nagrody (150 zł w formie vouchera) otrzymamy za spełnienie warunków z kwietnia  w maju.

Nie masz 1000 zł? Przelej sobie tę kwotę na darmowe konto od BNP Paribas w mniejszych częściach z twojego konta w innym banku.

Wiadomość o otrzymaniu pierwszej nagrody trafi na naszą skrzynkę mailową do 22.04.2021 r wraz z formularzem danych do odbioru premii który trzeba wypełnić. Następną informację o otrzymaniu nagrody otrzymamy 25.05.2021 r., a o trzeciej części otrzymamy do 25.06.2021 r. Każda część z nagród zostanie nam przyznana do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki.

Darmowe Konto od BNP Paribas?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Dodaj komentarz