300 zł nagrody z darmowym kontem od BNP Paribas

Kacper Jankowski 16 stycznia 2020 roku

300 zł nagrody z darmowym kontem od BNP Paribas

300 zł nagrody z darmowym kontem od BNP Paribas

Ruszyła nowa promocja, gdzie do zgarnięcia mamy 300 zł nagrody z darmowym kontem od BNP Paribas

Uwaga! W puli jest tylko 3000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO

300 zł nagrody z darmowym kontem od BNP Paribas


300 zł nagrody z darmowym kontem od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Świat) do 06.02. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 21.02.2020. – (umowę podpiszemy przez SMS !)

300 zł za korzystanie z darmowego konta

Premia jest podzielona na trzy części,50 zł,  100 zł oraz 150 zł. Łącznie zgarniemy 300 zł w gotówce za spełnienie naprawdę banalnych warunków.

Pierwsze 50 zł zgarniemy za:

  • Wykonanie 5 transakcji kartą (nawet po 1 zł) w lutym

Drugą premię w wysokości 100 zł otrzymamy za: 

  • Wykonanie płatności kartą na łączną kwotę minimum 300 zł (dowolna ilość płatności)
  • Zapewnienie łącznego wpływu na minimum 1000 zł na konto w marcu i kwietniu (najprościej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku)

Ostatnia nagroda w wysokości 150 zł zostanie nam przyznana za spełnienie tych samych warunków w maju i czerwcu – 300 zł wydane kartą i wpływ łączny minimum 1000 zł.

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Przelew możesz rozłożyć na kilka mniejszych, nie musisz przelewać od razu 1000 zł na konto.

 

Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody otrzymamy mailowo do 20.03. Mamy wtedy czas do 25.03. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Pieniądze trafią w formie przelewu na nasze konto do końca marca. Druga nagroda trafi na nasze konto do końca maja, a ostatnia do końca lipca i razem masz 300 zł nagrody z darmowym kontem od BNP Paribas

W promocji może wziąć udział tylko 3000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!


ZAŁÓŻ KONTO

300 zł nagrody z darmowym kontem od BNP Paribas


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie dodatkowo możemy zgarnąć 300 zł nagrody z darmowym kontem od BNP Paribas. Możemy zapłacić jedynie za kartę (Otwartą na Świat). Opłata za kartę to 10 zł miesięcznie, kartę musimy posiadać do momentu odebrania nagrody. Karta ta, niesie za sobą korzyści: brak kosztów przewalutowania transakcji – idealnie na wakacyjne wyjazdy zagraniczne. Dodatkowo otrzymujemy darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a za granicą darmowe wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz Global Alliance. Karta daje nam możliwość korzystania z darmowych hotspotów Boingo w różnych miejscach na świecie, są to głównie lotniska. Ostatnią korzyścią jest ubezpieczenie podróżnego ,, Rezygnacja z podróży,, , które pozwala na zwrot kosztów związanych z niespodziewanym anulowaniem wyjazdu – aż do kwoty 40 000 zł!

Uwaga! Jeśli chcesz skorzystać z promocji z darmową kartą i kontem i zyskać nawet do 830 zł premii od banku to zapraszam TUTAJ

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

3 Responses

  1. Po pierwsze to 300 zł musimy wydać w KAŻDYM z tych miesięcy, czyli do czerwca łącznie 1200zł. Karta nie jest darmowa bo na tę chwilę dostępna jest tylko Mastercard której koszt miesięczny to 10zł.

    1. Ostatnie promocje były na okrągło z darmową kartą Otwartą na Dzisiaj, aktualna promocja jest z kartą Otwartą na Świat, której koszt to 10 zł miesięcznie. Automatycznie przyjąłem, że bank daje właśnie tą darmową kartę. Wszystko zostało już poprawione, a błąd stoi po mojej stronie. Bardzo przepraszam za pomyłkę i wprowadzenie w błąd. Jeśli chodzi o darmową kartę i konto to ciekawa jest promocja Santander Bank Polska – https://sukcesywny.pl/830-zl-za-zalozenie-darmowego-konta-od-santander-bank-polska/ . Z góry przepraszam za błąd, który popełniłem nieumyślnie w opisie.

Dodaj komentarz

Podziel się w social media