Nawet 300 zł z darmowym kontem od BNP Paribas

Kacper Jankowski 27 lipca 2020 roku

300 zł z darmowym kontem od BNP Paribas

Nawet 300 zł z darmowym kontem od BNP Paribas

Bank BNP Paribas ruszył z najnowszą promocją dla nowych klientów. Za założenie darmowego konta otrzymamy aż 300 zł w najnowszej promocji! Dodatkowo, konto jest darmowe, karta również – bank wymaga tylko jednej płatności kartą w miesiącu.

Uwaga! W puli jest tylko 3000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO

Weź udział w promocji i zgarnij 300 zł z darmowym kontem od BNP Paribas


Premia z darmowym kontem osobistym

Aby skorzystać z promocji w której do zdobycia mamy 300 zł z darmowym kontem od BNP Paribas musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 09.08. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!) – umowę zatwierdzamy online !
  • Aktywujemy kartę  do 14.08.2020. 

300 zł z darmowym kontem od BNP Paribas!

Sama nagroda została podzielona na cztery mniejsze, ale  warunki są niezwykle proste!

Pierwszą część w wysokości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka otrzymamy za założenie konta i wykonanie 5 płatności BLIK na dowolną kwotę (np. po 1 zł) w sierpniu.

Drugą nagrodę, 100 zł w gotówce otrzymamy za:

  • Wykonanie minimum 5 płatności BLIK (nawet po 1 zł) we wrześniu
  • Wykonanie minimum 2 płatności telefonem (Google Pay, Apple Pay) we wrześniu
  • Zapewnienie wpływu na minimum 500 zł (najlepiej przelać sobie z innego konta) we wrześniu

Kolejne 100 zł w gotówce otrzymamy za pełnienie powyższych warunków w październiku.

Ostatnią nagrodę w wysokości 50 zł do sklepów Biedronka otrzymamy za bycie posiadaczem konta i karty! Oczywiście warunki poprzednich nagród muszą zostać spełnione.

Informacja o pierwszej nagrodzie trafi do nas do 21.09.2020. – nagrodę otrzymamy do końca września za pomocą wiadomości SMS. Informację o drugiej nagrodzie otrzymamy do 23.10. – mamy czas do 26.10., aby uzupełnić dane do odebrania nagrody, instrukcję znajdziemy w mailu, a przelew trafi na nasze konto do końca października. Maila w sprawie trzeciej nagrody otrzymamy do 24.11. – pieniądze trafią do nas do końca listopada. Ostatnia nagroda trafi do nas w formie SMS do końca stycznia.

W promocji może wziąć udział tylko 3000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!


ZAŁÓŻ KONTO

Weź udział w promocji i zgarnij 300 zł z darmowym kontem od BNP Paribas


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł) dodatkowo zyskujemy 300 zł z darmowym kontem od BNP Paribas.

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media