250 zł z darmowym Kontem osobistym

Kacper Jankowski 2 marca 2021 roku

250 zł z darmowym Kontem osobistym w promocji od Millennium Bank

250 zł z darmowym Kontem osobistym

Millenium Bank ruszył z nową promocją 250 zł z darmowym Kontem osobistym, w której można zgarnąć aż 200 zł premii na start oraz 50 zł w formie e-kodu do serwisu Goodie za założenie darmowego Konta 360° lub Konto 360° Student i spełnienie banalnych warunków. Zyskujemy nie tylko darmowe konto osobiste, ale również premię na start!

250 zł z darmowym Kontem osobistym

W promocji 250 zł z darmowym Kontem osobistym mogą wziąć udział osoby które:

  • nie posiadały żadnego konta w Bank Millenium
  • nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millenium
  • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” organizowanej przez sam bank lub podmiot zewnętrzny

Gdy kwalifikujemy się do udziału w promocji 250 zł z darmowym Kontem osobistym możemy złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student na dedykowanej stronie. Na złożenie wniosku i podpisane umowy mamy czas do 31.03.2021 r z tym, że lepiej złożyć wniosek dzień przed końcem promocji, aby mieć pewność co do podpisania umowy. Przy składaniu wniosku należy pamiętać o zaznaczeniu wszystkich zgód dotyczących przetwarzania przez bank danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych. Bank oferuje nam dwa warianty podpisania umowy:

  • podpisanie umowy przy kurierze z tym, że jeśli robimy do przed końcem daty zakończenia promocji należy wziąć pod uwagę to, żeby zrobić sobie kilka dni zapasu
  • podpisanie umowy całkowicie zdalnie, wystarczy wejść na stronę promocji z telefonu lub tabletu i postępować zgodnie z poleceniami. Przypomnę tylko, żeby wcześniej przygotować sobie dowód, bo będzie nam potrzebny do weryfikacji.

Przypominam, aby do 31.03.2021 r aktywować aplikacje mobilną banku.

WEŹ UDZIAŁ!

250 zł premii za przetestowanie Konta 360°

Aby zyskać 250 zł z darmowym Kontem osobistym wystarczy, że w kwietniu, maju, czerwcu i lipcu spełnimy warunki darmowego konta, a są nimi:

  • zapewnienie łącznej sumy wpływów na konto min. 1000 zł
  • wykonanie co najmniej 3 płatności kartą płatniczą lub płatnością BLIK

Druga część warunków jest dla osób, które założyły konto metodą selfie muszą udać się do jednej z placówek banku, aby złożyć wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości. Czas na to mamy do 31.07.2021 r.

Nagroda 200 zł trafi na nasze konto maksymalnie do 31.08.2021 r, a nagroda dodatkowe 50 zł w formie e-kodu do wykorzystania w serwisie Goodie otrzymamy do 30.04.2021 r, z tym, że należy pamiętać, aby być nadal posiadaczem konta i mieć zaakceptowane wszystkie zgody marketingowe oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych.

Czy konto jest darmowe?

Konto, karta i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe, gdy w danym miesiącu zapewnimy wpływ min. 1000 zł (są zaliczane przelewy z naszego innego konta, wpłaty gotówki oraz wpływy z „tytułu wynagrodzenia”) i jedna płatność kartą.

Dla osób poniżej 26. roku życia sprawa jest ułatwiona, muszą wykonać jedną transakcję kartą lub płatnością BLIK.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media