voucher do Costa Coffe

Kacper Jankowski 3 grudnia 2020 roku

Voucher do Costa Coffe lub zestaw Lego oraz 250 zł w gotówce

voucher do Costa Coffe

Ruszyła nowa promocja od BNP Paribas, wraz z darmowym kontem możemy zgarnąć 250 zł w gotówce oraz  voucher do Costa Coffe lub zestaw Lego dla dziecka o wartości 40 zł.

Warunki przystąpienia do promocji

Aby skorzystać z promocji i mieć możliwość zyskania 250 zł w gotówce oraz zestaw Lego dla dziecka lub voucher do Costa Coffe musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie promocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 06.12.2020 r z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!) – umowę zatwierdzamy online
  • Aktywujemy kartę  do 20.12.2020 r. 

Uwaga! Promocja posiada ograniczenie 3000 wniosków, po przekroczeniu możliwość rejestracji zostanie zablokowana.

ZAŁÓŻ KONTO

Prezent na mikołajki

Za samo założenie konta otrzymamy voucher do Costa Coffe lub zestaw Lego dla dziecka, czyli podpisanie umowy, nadanie kodu PIN do karty oraz wykonanie jednego przelewu przez stronę banku GOonline lub aplikacje mobilną GOmobile w terminie od 21.12 do 31.12.2020 r. 

250 zł w gotówcę i zestaw Lego lub voucher do Costa Coffe

Sama premia 250 zł została podzielona na wie części, otrzymamy je spełniając bardzo proste warunki.
Pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł zgarniesz za:

  • wykonanie min. 3 przelewów przez stronę banku GOonline lub aplikacje mobilną GOmobile w styczniu
  • wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub płatnością BLIK na kwotę min. 300 zł w styczniu

Przelew ten możemy wykonać nawet na własne konto w innym banku. Najważniejsze, aby wpływ nie pochodził z wewnętrz BNP Paribas lub zewnątrz w przypadku wpłatomatów.

W przypadku drugiej części czyli 150 zł też należy spełnić te same warunki co powyższe.

Informacje o prezencie otrzymamy do 19.01, aby odebrać voucher Costa Coffe lub zestaw Lego konieczne będzie zalogowanie się do strony promocji maksymalnie do 25.01.2021 r. Informacja o otrzymaniu premii gotówkowej pojawi się, odpowiednio 18.02 oraz 26.03. Instrukcja znajdzie się we wiadomości mailowej, gdzie znajdziemy też formularz do wpisania swoich danych odbioru prezentu. Podobnie jest z premią gotówkową z tą różnicą, ze tutaj musimy wpisać numer konta na, który chcemy otrzymać premię.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

 Prócz zdobycia premii gotówkowej i zestawu Lego lub voucher do Costa Coffe Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media