Kacper Jankowski
, 10 czerwca 2021 roku

250 zł premii za przetestowanie eKonta + 1,7% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

200 zł
premii na start
50 zł
za zawarcie umowy online
50 zł
za utworzenie konta dziecku
Trwa promocja od mBanku, w której jako nowy klient możesz zgarnąć 250 zł premii za przetestowanie eKonta. Dodatkowo za podpisanie umowy przez e-dowód i jedną płatność otrzymasz 50 zł. Za założenie konta swojemu dziecku otrzymasz 50 zł w formie przelewu.

Korzyści

200 zł
premii na start
50 zł
za zawarcie umowy online
50 zł
za utworzenie konta dziecku

Biorąc udział w powyższej promocji możesz skorzystać z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Podwyższone oprocentowanie będzie wynosić 1,7% i obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne miesiące kalendarzowe.

Zasady promocji

Do promocji możesz przystąpić będąc osobą, która nie posiadała żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku od 01.01.2018 r.

Skrót promocji

ETAP 1

Za otwarcie eKonta online czeka na Ciebie nagroda w wysokości 50 zł w formie przelewu. Wystarczy, że otworzysz konto poprzez selfie lub za pomocą e-dowodu osobistego oraz w miesiącu otwarcia rachunku wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

Nagrodę 50 zł otrzymasz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

ETAP 2

Premia na start została podzielona na 4 części po 50 zł każda. Pierwszą zyskamy wówczas gdy zapewnimy tzw. „szybki wpływ”, czyli wystarczy przelać na swój rachunek min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Najprościej będzie, jeśli przelejesz sobie daną kwotę z innego banku lub poprosisz kogoś, aby to uczynił.

Następnie musisz wykonać min. 8 płatności kartą lub usługą BLIK na dowolne kwoty. Czas na spełnienie tego warunku masz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś rachunek. Jeśli otworzyłeś eKonto w czerwcu to na wykonanie transakcji masz czas do końca lipca.

Bonus w postaci 50 zł na konto otrzymasz do końca kolejnego miesiąca z powyższego przykładu wynika, że będzie to sierpień.

ETAP 3

Kolejne 150 zł otrzymasz w 3 transach każdą za spełnienie praktycznie tych samych warunków co w poprzednim etapie. Różnica jest taka, że na zapewnienie wpływu masz cały miesiąc. Warunki powinieneś robić w drugim, trzecim oraz czwartym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. Przykładowo zakładając konto w czerwcu te warunki musisz wykonać w sierpniu, wrześniu oraz październiku.

Każde 50 zł zostanie wypłacone do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

ETAP 4

Możesz zyskać 50 zł od mBanku za założenie eKonta Junior swojemu dziecku. Wystarczy, że założysz je do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia swojego konta.

Premia za otwarcie konta dziecku wpłynie na Twoje konto do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Dodatkowo możesz skorzystac z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Wyższe oprocentowanie 1,7% obowiązuje od dnia otwarcia rachunku aż do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego. Zakładając eKonto w czerwcu podwyższone oprocentowanie będzie trwało do końca września.  Kwota maksymalna to 10 000 zł z tym, że warunkiem jest zwiększanie salda na koncie Moje Cele co miesiąc o 100 zł.

Jak założyć konto

Przejście na stronę promocji
Po przejściu na stronę promocji wystarczy, że klikniesz w „chcę otworzyć konto”.
Wybranie metody zawarcia umowy
Po kliknięciu przycisku Twoim oczom okażę się strona z dwiema opcjami. Pierwsz to automatyczne wypełnienie wniosku o eKonto Osobiste za pomocą e-dowodu i tym samym metoda zawarcia umowy. Druga to własnoręczne wypełnienie danych wniosku i wybranie jednej z trzech metod zawarcia umowy.
Finalizacja wniosku
Po wybraniu metody wystarczy sfinalizować wniosek o eKonto osobiste jedną z metod i aktywować rachunek.

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie rachunku jest pozbawione jakichkolwiek opłat.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta jest darmowa, jeśli w danym miesiącu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 350 zł. Standardowo opłata wynosi 7 zł za miesiąc.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z bankomatów nie wiążą się z prowizją gdy wypłacana kwota wynosi min. 100 zł, kwoty poniżej ponoszą prowizję 2,5 zł.

Pytania i odpowiedzi

Jeśli usunę rachunek przed otrzymaniem premii, to czy ją otrzymam?
Niestety, ale konto należy posiadać, aż do otrzymania premii/bonusu/nagrody.
Czy muszę odprowadzić od bonusu podatek?
Jeśli nie jest to promocja dotycząca produktu firmowego, to do kwoty 2000 zł jesteś zwolniony.
Dlaczego banki organizują promocję?
Banki w ten sposób skuteczniej przyciągają rzesze klientów do siebie. Dodatkowo budują tym dobry wizerunek.
Czy nagroda jest gwarantowana?
Tak, nagroda jest gwarantowana regulaminem promocji. Jeśli otworzysz konto i spełnisz powyższe warunki to otrzymasz nagrodę.
Czy tylko w jednej promocji mogę wziąć udział?
Do pojedynczej promocji możesz przystąpić tylko raz. Jednakże nic nie zabrania wzięcia udziału w kilku promocjach, nawet od tego samego Banku. Promocję muszą dotyczyć innych produktów.
Szukaj