250 zł na start

Kacper Jankowski 3 września 2020 roku

250 zł na start, 500 zł w programie poleceń, 300 zł w formie zwrotów i 2% na lokacie mobilnej od Santander Bank Polska!

250 zł na start

Ruszyła najnowsza promocja od Santander Bank Polska, gdzie z darmowym kontem osobistym możemy zgarnąć łącznie aż 1050 zł! Bank oferuje 250 zł na start za spełnienie banalnych warunków, 500 zł w programie poleceń i 300 zł w formie zwrotów za płacone rachunki. Dodatkowo możemy ,,wycisnąć,, 2% na lokacie mobilnej.

250 zł na start z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji i zyskać 250 zł na start musimy być:

 • Osobą, która nie posiada konta osobistego w Santander Bank Polska od 01.09.2019.

Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji!

Dodatkowo:

W promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli klienci banku, którzy od 1 kwietnia 2019 r. brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych organizowanej przez bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych.

Aby skorzystać z promocji należy:

Założyć Konto Jakie Chcę poprzez stronę promocji do 30.09., a następnie podpisać umowę do 15.10.2020.

W wniosku wymagane jest, aby wyrazić następujące zgody:

 • Kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • Kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych
 • Na elektroniczny kanał kontaktu (ją zaznaczamy przy pierwszym logowaniu na konto)
 • Kontakt telefoniczny w celach marketingowych

Należy również podać mail i numer telefonu do kontaktu, zgodę na EKK (elektroniczny kanał kontaktu) zaznaczamy przy pierwszym logowaniu na nasze konto.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Załóż darmowe konto i zgarnij 250 zł na start!

200 zł za samo aktywne korzystanie z darmowego konta

Warunki aktualnej promocji są niezwykle proste!

Aby zgarnąć 200 zł wystarczy, że:

 • Zapłacisz 5 razy kartą lub Blikiem (dowolne kwoty, nawet po 1 zł za bułki w sklepie)
 • Przelejesz na swoje konto minimum 1000 zł (wystarczy przelew z innego konta nawet w częściach)
 • Zalogujesz się do aplikacji mobilnej banku

Powyższe warunki powinniśmy spełniać przez trzy kolejne miesiące. Z ich spełnianiem możemy ruszyć w miesiącu podpisania umowy lub w miesiącu następnym – bank daje tutaj nam wybór.

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Przelew możesz rozłożyć na kilka mniejszych, nie musisz przelewać od razu 1000 zł na konto.

I to tyle! Za spełnienie tych prostych warunków na nasze konto trafi 200 zł premii, nagroda trafi na konto do 15.02.2021.. Do tego czasu powinniśmy utrzymać zgody marketingowe i EKK.

50 zł za założenie konta z polecenia

Nagrodę 250 zł na start możemy łatwo zwiększyć o dodatkowe 50 zł, wystarczy użyć kodu poleceń i wydać kartą tylko 300 zł. więcej o programie poleceń i jego warunkach piszę niżej.

W trakcie wypełniania wniosku, możemy podać kod polecający (na dole przy wyborze karty) , dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 50 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 50 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.07.2019..

Zachęcamy do skorzystania z naszego sprawdzonego kodu:

1014817069

Co należy zrobić?

 • Użyć kodu polecającego w trakcie wnioskowania (zachęcamy do użycia naszego sprawdzonego kodu – 1014817069

Ważne jest wpisanie kodu w odpowiednim miejscu podczas składania wniosku (grafika poniżej).

Użyj kodu i zgarnij 80 zł premii

(miejsce na kod poleceń może delikatnie się różnić)

 • Wyrazić zgodę na ujawniania tajemnicy bankowej, zakres jest bardzo mały, chodzi tylko o to, aby bank mógł poinformować polecającego, że należy się mu nagroda
 • Wyrazić zgodę marketingową (EKK)

Po podpisaniu umowy należy spełnić tylko dwa proste warunki i 50 zł mamy w kieszeni. 🙂

 • Zalogować się minimum raz do bankowości mobilnej lub internetowej
 • Wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę minimum 300 zł

Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Jeśli podpiszemy umowę we wrześniu to na spełnienie warunków mamy czas do końca października.

Nagroda zostanie przekazana miesiąc później w formie kodu w programie Bezcenne Chwile – znajdziemy go w skrzynce pocztowej bankowości elektronicznej. Kod będziemy mogli wymienić po rejestracji na stronie programu Bezcenne Chwile. Do 28.02.2021 mamy czas na wymianę kodu na 3400 punktów w programie – punkty są ważne 36 miesięcy i wymienimy je na bon o wartości 50 zł.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Załóż darmowe konto i zgarnij 250 zł na start!

Dodatkowe 500 zł za polecanie konta

Osoba polecająca, jak i polecona otrzymują po 50 zł. Każdy może zostać polecającym! Wystarczy zalogować się do bankowości mobilnej i przystąpić do programu poleceń, zaakceptować regulamin i zaznaczyć takie zgody, jakie są wymagane w przypadku poleconego – marketing i otrzymywanie informacji handlowych,  itd. . Każdy kod jest ważny bez limitu, ale nagroda dla polecającego ma określony limit. Możemy otrzymać maksymalnie nagrodę za 10 poleceń – 500 zł w jednym programie poleceń! (jeden trwa 3-4 miesiące). Późniejsze polecenia nie mają wpływu na wypłatę premii dla naszego znajomego, możemy konto polecić, ale nie otrzymany więcej niż 500 zł, nasz znajomy otrzyma 50 zł. Dodam, że osoba polecona otrzyma oczywiście  bon, który wymieni na punkty – są one warte 50 zł (w formie bonu).

Każdy kod można używać bez limitów (polecamy nasz sprawdzony kod poleceń – 1014817069

300 zł zwrotu za rachunki od Santander

Mamy już  250 zł na start + 500 zł do zgarnięcia w programie poleceń, ale nagrodę możemy zwiększyć o kolejne 300 zł! Bank oferuje nam 1% zwrotu za płatności za rachunki – prąd, gaz, telefon itd. Łączna kwota zwrotu to 300 zł rocznie (25 zł miesięcznie). Uwaga! Jest to usługa wbudowana w rachunek, oznacza to, że zwroty możemy mieć cały czas lub do zawieszenia usługi przez bank. Zyskujemy konto, które stale daje nam profity! 🙂

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Prócz 250 zł na start Największym plusem Konta Jakie Chcę są darmowe przelewy natychmiastowe, bez limitu! Jak jest z prowadzeniem konta? Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe!

Karta jest darmowa jeśli zapłacimy nią 5 razy w ciągu miesiąca ( na dowolne kwoty, nawet po 1 zł). Inaczej bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł. mamy także drugą opcję – bank będzie pobierał stałą opłatę 3 zł miesięcznie. Zdecydowanie lepsza jest ta pierwsza opcja, płatności kartą są nam potrzebne do zgarnięcia premii.

Zapisz się do Newsletter’a i bądź na bieżąco!

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media