200 zł za założenie darmowego Nest Konta

Kacper Jankowski 17 września 2019 roku

200 zł za założenie darmowego Nest Konta i 4% na Lokacie Witaj

200 zł za założenie darmowego Nest Konta
Ruszyła kolejna promocja Nest Banku, w której do zgarnięcia mamy 200 zł za założenie darmowego Nest Konta osobistego. Dodatkowo, konto oraz kartą są całkowicie darmowe! Ostatnia tego typu promocja skończyła się w około jedną dobę! Zainteresowanie jest ogromne, a złożyć wniosek może tylko 500 pierwszych osób! Zaznaczam, że w poprzedniej promocji limit wyniósł aż 1000,a promocja skończyła się lekko po upływie jednej doby!

200 zł za założenie darmowego Nest Konta

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadała konta osobistego w Nest Banku. Dodatkowo, z promocji są wykluczone osoby, które w tym okresie wnioskowały o konto osobiste w Nest Bank lub są w trakcie wnioskowania. Aby wziąć udział w promocji i zgarnąć 200 zł za założenie darmowego Nest Konta musimy: Uwaga! Przypominam, że promocja może się skończyć nawet dzisiaj, poprzednia promocja skończyła się lekko ponad dobę! Po złożeniu wniosku, mamy kilka sposobów finalizacji umowy:
  • wizyta w oddziale
  • kurier, który dostarczy umowę
  • wideorozmowa
  • przelew z innego banku
Jeśli posiadamy inne konto bankowe, zalecam skorzystanie z przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Należy pamiętać, aby dane z przelewu zgadzały się z danymi podanymi we wniosku. Czas na zawarcie umowy mamy do 31.10.2019.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Zgarnij 200 zł za założenie darmowego Nest Konta!

200 zł za założenie darmowego Nest Konta od Nest Banku

Aby zgarnąć gwarantowane 100 zł należy spełnić dwa proste warunki:
  • Wykonanie płatności kartą na minimum 500 zł do końca maja
  • Zapewnienie jednego wpływu wynagrodzenia na kwotę minimum 2000 zł w maju
Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu: (i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub (ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.
Kolejne 50 zł otrzymamy za spełnienie warunków w kolejnym miesiącu. Ostatnią nagrodę (również w kwocie 50 zł) otrzymamy za spełnienie tych samych warunków w jeszcze kolejnym miesiącu.
 
Według regulaminu bank ma prawo do poproszenia nas o udokumentowanie prawidłowości naszego wynagrodzenia, dokument będziemy musieli dostarczyć w ciągu 7 dni. Natomiast wypłaty premii w wysokości 100 zł, 50 zł i 50 zł, nastąpią do 20 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki.

4% na Lokacie Witaj

4% na Lokacie Witaj? Razem z kontem osobistym mamy możliwość skorzystania z promocyjnej Lokaty Witaj w Nest Banku! Mamy do wyboru lokatę na 3 lub 6 miesięcy na 4% w skali roku. Maksymalna kwota lokaty to 10 000 zł. Lokata 3 miesięczna nie posiada żadnych dodatkowych warunków, natomiast 6 miesięczna wymaga spełnienia jednego warunku z promocji ,,na start,, – zapewnienie minimum jednego wpływu wynagrodzenia na konto.

ZŁÓŻ WNIOSEK 

Czeka na Ciebie 4% na Lokacie Witaj!

Ile kosztuje konto w Nest Banku?

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za kartę

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media