200 zł za założenie darmowego Nest Konta i 4% na Lokacie Witaj

200 zł z Nest Bankiem za konto osobiste

Ruszyła kolejna promocja Nest Banku, w której do zgarnięcia mamy 200 zł za założenie konta osobistego. Dodatkowo, konto oraz kartą są całkowicie darmowe!

Ostatnia tego typu promocja skończyła się w około jedną dobę! Zainteresowanie jest ogromne, a złożyć wniosek może tylko 500 pierwszych osób! Zaznaczam, że w poprzedniej promocji limit wyniósł aż 1000,a promocja skończyła się lekko po upływie jednej doby!

Nest Konto z premią dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadała konta osobistego w Nest Banku. Dodatkowo, z promocji są wykluczone osoby, które w tym okresie wnioskowały o konto osobiste w Nest Bank lub są w trakcie wnioskowania.

Aby wziąć udział w promocji musimy:

Uwaga! Przypominam, że promocja może się skończyć nawet dzisiaj, poprzednia promocja skończyła się lekko ponad dobę!

Po złożeniu wniosku, mamy kilka sposobów finalizacji umowy:

  • wizyta w oddziale
  • kurier, który dostarczy umowę
  • wideorozmowa
  • przelew z innego banku

Jeśli posiadamy inne konto bankowe, zalecam skorzystanie z przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Należy pamiętać, aby dane z przelewu zgadzały się z danymi podanymi we wniosku. Czas na zawarcie umowy mamy do 31.10.2019.

ZŁÓŻ WNIOSEK

200 zł od Nest Banku

Aby zgarnąć gwarantowane 100 zł należy spełnić dwa proste warunki:

  • Wykonanie płatności kartą na minimum 500 zł do końca maja
  • Zapewnienie jednego wpływu wynagrodzenia na kwotę minimum 2000 zł w maju

Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu: (i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub (ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.

Kolejne 50 zł otrzymamy za spełnienie warunków w kolejnym miesiącu. Ostatnią nagrodę (również w kwocie 50 zł) otrzymamy za spełnienie tych samych warunków w jeszcze kolejnym miesiącu.

 

Według regulaminu bank ma prawo do poproszenia nas o udokumentowanie prawidłowości naszego wynagrodzenia, dokument będziemy musieli dostarczyć w ciągu 7 dni.

Natomiast wypłaty premii w wysokości 100 zł, 50 zł i 50 zł, nastąpią do 20 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki.

4% na Lokacie Witaj

Razem z kontem osobistym mamy możliwość skorzystania z promocyjnej Lokaty Witaj w Nest Banku! Mamy do wyboru lokatę na 3 lub 6 miesięcy na 4% w skali roku.

Maksymalna kwota lokaty to 10 000 zł. Lokata 3 miesięczna nie posiada żadnych dodatkowych warunków, natomiast 6 miesięczna wymaga spełnienia jednego warunku z promocji ,,na start,, – zapewnienie minimum jednego wpływu wynagrodzenia na konto.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Ile kosztuje konto w Nest Banku?

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za kartę

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.