200 zł za założenie darmowego konta, spełnij proste warunki promocji.

Kacper Jankowski 30 kwietnia 2019 roku

200 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

200 zł za założenie darmowego konta, spełnij proste warunki promocji.

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 200 zł za założenie darmowego konta osobistego. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)!

Uwaga! W puli jest tylko 1500 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.


ZAŁÓŻ KONTO

Zgarnij 200 zł za założenie darmowego konta!

Nie działa przycisk?

Link może nie działać w aplikacji Facebook (bank pracuje nad naprawą błędu). Wejdź na stronę: sukcesywny.pl poprzez przeglądarkę, wszystko będzie już działać!) (skopiuj link lub wpisz ręcznie sukcesywny.pl w dowolnej przeglądarce).


Promocja od BNP Paribas 200 zł za założenie darmowego konta

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie promocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą do 17.05. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 31.05.2019

Aby skorzystać z promocji nie musimy się ruszać nawet z domu, umowę wraz z kartą dostarczy nam do domu kurier.

200 zł za korzystanie z konta

Premia podzielona jest na dwie części, po 100 zł każda. Pierwszą nagrodę otrzymamy za spełnienie warunków w czerwcu, a drugą za lipiec. 🙂

Same warunki są bardzo proste do spełnienia:

  • Wykonać płatności kartą o łącznej wartości minimum 300 zł (dowolna ilość płatności, ważne, aby ich suma wyniosła minimum 300 zł)
  • Zapewnienie wpływu na konto w kwocie minimum 1000 zł  (najprościej przelać sobie pieniądze z naszego konta w innym banku)

Nie będą brane pod uwagę wpłaty gotówkowe, przelewy własne z kont BGŻ BNP Paribas, BGŻOptima oraz Raiffeisen Polbank. Najlepiej przelać sobie 1000 zł z konta naszego konta w innym banku.


Ważna informacja! Jeśli dostałeś się na stronę poprzez aplikację Facebook to przycisk ,,załóż konto,, może nie działać. Bank pracuje nad naprawieniem tego błędu. Wpisz i wejdź na sukcesywny.pl poprzez dowolną przeglądarkę. Wszystko będzie wtedy działać!


I to wszystko! Bank dając nam darmowe konto osobiste i kartę, oferuje dodatkowo 200 zł w gotówce za aktywne korzystanie z niego. 🙂

Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody (za warunki z czerwca) otrzymamy mailowo do 22.07.. Mamy wtedy czas do 26.07. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Pieniądze trafią w formie przelewu na nasze konto do końca lipca.

W promocji może wziąć udział tylko 1500 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć! 🙂

Wiadomość o drugiej nagrodzie otrzymamy do 22.08., a wypłata nastąpi do końca sierpnia.


ZAŁÓŻ KONTO

Nie działa przycisk?

Link może nie działać w aplikacji Facebook (bank pracuje nad naprawą błędu). Wejdź na stronę: sukcesywny.pl poprzez przeglądarkę, wszystko będzie już działać!) (skopiuj link lub wpisz ręcznie sukcesywny.pl w dowolnej przeglądarce).


Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie ?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych. 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

3 Responses

  1. Uwaga! Jeśli dostałeś się na stronę poprzez aplikacje Facebook to link do wniosku może nie działać! Bank pracuje już nad naprawieniem tego błędu. Wejdź na sukcesywny.pl poprzez dowolną przeglądarkę na swoim telefonie i wszystko będzie działać. Przepraszam za utrudnienia, ale nie jest to zależne ode mnie.

    1. Konto możemy zamknąć w każdej chwili, nawet po zakończeniu promocji i odebraniu już premii. Kartę najlepiej zastrzec telefonicznie ( 801 321 123 – numer kontaktowy z infolinią banku). Zostaje zamknięcie rachunku, w tym celu najlepiej udać się do najbliższego oddziału banku, nie ponosimy żadnych opłat przy zamknięciu konta. Po wizycie w oddziale, proces zamykania konta trwa 30 dni, po tym czasie konto jest automatycznie zamknięte.

Dodaj komentarz

Podziel się w social media