Pekao S.A. zorganizowało promocje w której oprócz 150 zł premii na start możemy mieć możliwość wygrania BMW i3

Kacper Jankowski 21 grudnia 2020 roku

150 zł za założenie konta w Pekao S.A., 1500 zł w programie poleceń i BMW i kody Allegro!

Pekao S.A. zorganizowało promocje w której oprócz 150 zł premii na start możemy mieć możliwość wygrania BMW i3

Bank Pekao S.A. ruszył z promocją, w której za założenie konta możemy zgarnąć 100 zł w gotówce na konto oraz 50 zł w programie Bezcenne Chwilę w formie bonu do jednego ze sklepów współpracujących. Bank również udostępnia nam program poleceń za każdą osobę jakiej polecimy konto otrzymamy 100 zł, łącznie możemy zgarnąć aż 1500 zł w programie poleceń. Dodatkowo Bank organizuje loterie, gdzie wygrać można bon do serwisu Allegro o wartości 50 zł lub nagrodę główną, czyli BMW i3!

100 zł za konto od Pekao S.A.

Aby skorzystać z promocji w której do zdobycia mamy 150 zł premii na start, 1500 zł w programie poleceń oraz możliwość wygrania BMW i3, należy być osobą nie posiadającą konta, lokaty w banku Pekao S.A. w okresie od 01.01.2019 do 30.06.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to śmiało możemy złożyć wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą. Umowę musimy podpisać do 31.12.2020.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

  We wniosku musimy wybrać metodę biometrii jako sposób zawarcia umowy o konto. Biometria jest bardzo ciekawą opcją, gdzie nie musimy iść do oddziału, aby otworzyć rachunek. Uwaga! Gdyby ze względów technicznych nie było możliwości zawarcia umowy w powyższy sposób to możemy podpisać umowę w oddziale banku. Jest to ostateczność! W takim wypadku najlepiej zapisać sobie zrzut ekranu, że zawarcie umowy poprzez biometrię nie była możliwa. Premię w wysokości 100 zł otrzymamy za:

  • Dokonać minimum jednej płatności kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay
  • Zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł
  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku

Wszystkie warunki należy spełniać w każdym z czterech miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy. Jeśli umowę podpiszemy w listopadzie to warunki należy spełnić – w grudniu, styczniu, lutym i marcu. Nagrodę otrzymamy w formie przelewu na konto miesiąc później.

50 zł w programie Bezcenne Chwilę

Obecni oraz nowi klienci mają możliwość zgarnięcia dodatkowo 50 zł w formie bonu na zakupy. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować swoją kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile do 31.12.2020.. Otrzymamy za to aż 1000 punktów powitalnych – zostaną one nam przypisane w ciągu 14 dni. Kolejne 2400 punktów zgarniemy za zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku – punkty otrzymamy do maksymalnie 30 dni. Same punkty będą ważne przez pół roku i możemy je wykorzystać wymieniając na bon o wartości 50 zł – do wyboru są różne sklepy, każdy znajdzie coś dla siebie następną świetną sprawą jest 1500 zł w programie poleceń, ale o tym poniżej.

Dodatkowe 1500 zł w programie poleceń

Polecaj znajomym i zgarniaj po 100 zł za każdego wystarczy, że na stronie Banku zarejestrujesz się w programie poleceń i akceptujesz regulamin programu poleceń, następnie Bank poinformuje Cię o przystąpieniu do programu, a Twój numer telefonu będzie kodem poleceń. Polecony musi spełnić tylko dwa warunki – zapłacić raz kartą i przelać sobie na konto minimum 500 zł lub zapewnić inny wpływ. Warunki pokrywają się z warunkami promocji 100 zł. Polecona przez nas osoba ma możliwość zgarnąć również 100 zł premii, 50 zł w formie bonu, a także może polecać i zwiększyć nagrodę do 1650 zł. Łącznie możemy polecić Bank 15. osobom, czyli łącznie mamy do wyciągnięcia aż 1500 zł w programie poleceń!

Do wygrania BMW i3 i bony do Allegro w Loterii kartowej Pekao S.A.

Zdobywaj losy za płatności kartą, za każdą płatność kartą debetową otrzymuj po dwa losy, płatności kartą kredytową 4 losy. Zwiększ swoją szansę rejestrując kartę w programie Bezcenne Chwilę i weź expresową pożyczkę, otrzymasz za to 100 losów, pod warunkiem posiadania karty kredytowej od  02.10.2020  do 01.01.2021 r. Im więcej losów tym większe prawdopodobieństwo wygrania 50 zł do serwisu Allegro, a może nawet na wygranie nagrody głównej Samochodu BMW i3.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Darmowe konto od Pekao S.A.

Konto oraz karta są darmowe pod warunkiem zapłacenia jeden raz kartą w miesiącu i przelania sobie na konto 500 zł. Więc wystarczy tylko z konta korzystać, a warunki nie będą problemem jest to dobra informacja, bo nie dość, że możemy zyskać 150 zł premii na samej promocji oraz 1500 zł w programie poleceń to konto będzie darmowe. Osoby do 26 roku życia mają darmowe konto oraz kartę bez spełniania warunków!  Zapraszam również do zapoznania się z innymi aktualnym rankingiem promocji. 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media