150 zł za założenie konta w Pekao S.A., 1500 zł w programie poleceń i BMW i kody Allegro!

Pekao - wpis

Bank Pekao S.A. ruszył z promocją, w której za założenie konta możemy zgarnąć 100 zł w gotówce na konto oraz 50 zł w programie Bezcenne Chwilę w formie bonu do jednego ze sklepów współpracujących. Bank również udostępnia nam program poleceń za każdą osobę jakiej polecimy konto otrzymamy 100 zł, łącznie możemy zgarnąć aż 1500 zł. Dodatkowo Bank organizuje loterie, gdzie wygrać można bon do serwisu Allegro o wartości 50 zł lub nagrodę główną, czyli BMW i3!

100 zł za konto od Pekao S.A.

Aby skorzystać z promocji należy być osobą nie posiadającą konta, lokaty w banku Pekao S.A. w okresie od 01.01.2019 do 30.06.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to śmiało możemy złożyć wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą. Umowę musimy podpisać do 31.12.2020.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

  We wniosku musimy wybrać metodę biometrii jako sposób zawarcia umowy o konto. Biometria jest bardzo ciekawą opcją, gdzie nie musimy iść do oddziału, aby otworzyć rachunek. Uwaga! Gdyby ze względów technicznych nie było możliwości zawarcia umowy w powyższy sposób to możemy podpisać umowę w oddziale banku. Jest to ostateczność! W takim wypadku najlepiej zapisać sobie zrzut ekranu, że zawarcie umowy poprzez biometrię nie była możliwa. Premię w wysokości 100 zł otrzymamy za:

  • Dokonać minimum jednej płatności kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay
  • Zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł
  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku

Wszystkie warunki należy spełniać w każdym z czterech miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy. Jeśli umowę podpiszemy w listopadzie to warunki należy spełnić – w grudniu, styczniu, lutym i marcu. Nagrodę otrzymamy w formie przelewu na konto miesiąc później.

50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

Obecni oraz nowi klienci mają możliwość zgarnięcia dodatkowo 50 zł w formie bonu na zakupy. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować swoją kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile do 31.12.2020.. Otrzymamy za to aż 1000 punktów powitalnych – zostaną one nam przypisane w ciągu 14 dni. Kolejne 2400 punktów zgarniemy za zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku – punkty otrzymamy do maksymalnie 30 dni. Same punkty będą ważne przez pół roku i możemy je wykorzystać wymieniając na bon o wartości 50 zł – do wyboru są różne sklepy, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodatkowe 1500 zł w programie poleceń

Polecaj znajomym i zgarniaj po 100 zł za każdego wystarczy, że na stronie Banku zarejestrujesz się w programie poleceń i akceptujesz regulamin programu poleceń, następnie Bank poinformuje Cię o przystąpieniu do programu, a Twój numer telefonu będzie kodem poleceń. Polecony musi spełnić tylko dwa warunki – zapłacić raz kartą i przelać sobie na konto minimum 500 zł lub zapewnić inny wpływ. Warunki pokrywają się z warunkami promocji 100 zł. Polecona przez nas osoba ma możliwość zgarnąć również 100 zł premii, 50 zł w formie bonu, a także może polecać i zwiększyć nagrodę do 1650 zł. Łącznie możemy polecić Bank 15. osobom, czyli łącznie mamy do wyciągnięcia aż 1500 zł!

Do wygrania BMW i3 i bony do Allegro w Loterii kartowej Pekao S.A.

Zdobywaj losy za płatności kartą, za każdą płatność kartą debetową otrzymuj po dwa losy, płatności kartą kredytową 4 losy. Zwiększ swoją szansę rejestrując kartę w programie Bezcenne Chwilę i weź expresową pożyczkę, otrzymasz za to 100 losów, pod warunkiem posiadania karty kredytowej od  02.10.2020  do 01.01.2021 r. Im więcej losów tym większe prawdopodobieństwo wygrania 50 zł do serwisu Allegro, a może nawet na wygranie nagrody głównej Samochodu BMW i3.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Darmowe konto od Pekao S.A.

Konto oraz karta są darmowe pod warunkiem zapłacenia jeden raz kartą w miesiącu i przelania sobie na konto 500 zł. Więc wystarczy tylko z konta korzystać, a warunki nie będą problemem. Osoby do 26 roku życia mają darmowe konto oraz kartę bez spełniania warunków!  

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.