darmowe eKonto

Kacper Jankowski 3 lutego 2021 roku

150 zł premii od mBanku i darmowe eKonto oraz 1,8% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

darmowe eKonto

mBank ruszył z promocją dla nowych klientów w której wystarczy otworzyć darmowe eKonto, spełnić proste warunki za które  otrzymamy 150 zł premii na start, dodatkowo bank dorzuca 1,8% oprocentowania na koncie oszczędnościowym Moje Cele do kwoty 10 000 zł.

Przystąpienie do promocji

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku od 01.01.2017 (dawniej był to Multibank). Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Spełniając powyższy warunek można przystąpić do promocji, wystarczy, ze złożymy wniosek o darmowe eKonto osobiste wraz z kartą płatniczą na dedykowanej stronie do 31.05.2021 r. Przypominam, aby zaakceptować regulaminu i wyrazić zgodę na udział w promocji.

WEŹ UDZIAŁ!

Darmowe eKonto i 150 zł premii na start

Pierwsze co musimy zrobić, aby zgarnąć 150 zł premii to zapewnić wpływ na konto min. 1000 zł w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu w którym założyliśmy konto, dla przykładu, jeśli założyliśmy konto w lutym to warunki musimy spełnić w marcu, kwietniu i maju. Kolejną rzeczą jaką musimy zrobić to płatności kartą lub transakcje BLIK za które otrzymujemy kolejno za płatność kartą- 1 zł, za transakcje BLIK lub telefonem- 2 zł i w ten sposób w każdym z trzech miesięcy możemy zdobyć po 50 zł. 

Premie za transakcje otrzymamy w miesiącu następującym po miesiącu w którym spełniliśmy warunki.

Dodatkowe 1,8% na koncie oszczędnościowym Moje Cele

Jeśli bierzemy udział w powyższej promocji bank dodatkowo dorzuca nam 1,8% oprocentowania na koncie oszczędnościowym Moje Cele do maksymalnej kwoty 10 000 zł. Oprocentowanie na owym rachunku będzie obowiązywać przez 3 miesiące dodatkowo wliczając w to miesiąc w którym otworzyliśmy konto. Ze względu, że promocja zachęca do regularnego oszczędzania musimy nasze saldo na koncie oszczędnościowym powiększać o co najmniej 100 zł w miesiącu.

Darmowe eKonto?

Za prowadzenie eKonta nie zapłacimy nic, karta również jest darmowa, jeśli wykonamy w miesiącu transakcje kartą na łączną kwotę min. 350 zł inaczej opłata wynosi 7 zł za miesiąc.

Wypłaty z bankomatów krajowych są bezpłatne, jeśli wypłacimy co najmniej 100 zł inaczej koszt wypłaty to 1,3 zł.

Dla osób chcących polecać bank i zgarniać premie, bank zorganizował promocje z programem poleceń.

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media