Pekao S.A. zorganizowało promocje w której oprócz 150 zł premii na start możemy mieć możliwość wygrania BMW i3

Kacper Jankowski 18 listopada 2020 roku

150 zł premii na start, 1500 zł w programie poleceń + BMW i kody Allegro do wygrania w loterii!

Pekao S.A. zorganizowało promocje w której oprócz 150 zł premii na start możemy mieć możliwość wygrania BMW i3

Bank Pekao S.A. wystartował z nową promocją, gdzie do zgarnięcia mamy 150 zł premii na start za założenie konta przekorzystnego i 1500 zł w gotówce w programie poleceń!

50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

Nowi klienci mają możliwość zgarnąć dodatkowe 50 zł w formie bonu. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować swoją kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile do 31.12.2020.. Otrzymamy za to aż 1000 punktów powitalnych – zostaną one nam przypisane w ciągu 14 dni. Kolejne 2400 punktów zgarniemy za zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku – punkty otrzymamy do maksymalnie 30 dni. Same punkty będą ważne przez pół roku i możemy je wykorzystać wymieniając na bon o wartości 50 zł – do wyboru są różne sklepy, każdy znajdzie coś dla siebie.

150 zł premii na start z kontem od Pekao S.A.

Aby skorzystać z promocji i zyskać 100 zł musimy być osobami, które nie posiadały konta, lokaty w banku Pekao S.A. w okresie od 01.01.2019 do 30.06.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to śmiało możemy przystąpić do złożenia wniosku o Konto Przekorzystne wraz z kartą aby zdobyć 150 zł premii na start. Umowę musimy podpisać do 31.12.2020.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

  We wniosku musimy wybrać metodę biometrii jako sposób zawarcia umowy o konto. Biometria jest bardzo ciekawą opcją, gdzie nie musimy iść do oddziału, aby otworzyć rachunek. Uwaga! Gdyby ze względów technicznych nie było możliwości zawarcia umowy w powyższy sposób to możemy podpisać umowę w oddziale banku. Jest to ostateczność! W takim wypadku najlepiej zapisać sobie zrzut ekranu, że zawarcie umowy poprzez biometrię nie była możliwa. Premię w wysokości 100 zł otrzymamy za:

  • Dokonać minimum jednej płatności kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay
  • Zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł
  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku

Wszystkie warunki należy spełniać w każdym z czterech miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy. Jeśli umowę podpiszemy w listopadzie to warunki należy spełnić – w grudniu, styczniu, lutym i marcu. Nagrodę otrzymamy w formie przelewu na konto miesiąc później.

Dodatkowe 1500 zł w programie poleceń

Zgarniając 150 zł premii na start możemy jeszcze powiększyć swoją nagrodę w programie poleceń można zgarnąć nawet 1500 zł ❗ 😀 Na czym to polega? Mając już konto osobiste możemy zapisać się do programu poleceń banku Pekao S.A. Podając kod poleceń mamy możliwość zgarnąć 100 zł – za 15 osób aż 1500 zł. Polecony musi spełnić tylko dwa warunki – zapłacić raz kartą i przelać sobie na konto minimum 500 zł lub zapewnić inny wpływ. Warunki pokrywają się z warunkami promocji 100 zł. Polecona przez nas osoba ma możliwość zgarnąć również 100 zł premii, 50 zł w formie bonu, a także może polecać i zwiększyć nagrodę do 1650 zł.

Do wygrania BMW i3 i bony do Allegro w Loterii kartowej Pekao S.A.

Oprócz możliwości zdobycia 150 zł premii na start i nawet 1500 zł w programie poleceń możesz otrzymywać losy za płatności kartą, za każdą płatność kartą debetową otrzymuj po dwa losy, płatności kartą kredytową 4 losy. Zwiększ swoją szansę rejestrując kartę w programie Bezcenne Chwilę i weź expresową pożyczkę, otrzymasz za to 100 losów, pod warunkiem posiadania karty kredytowej od  02.10.2020  do 01.01.2021 r. Im więcej losów tym większe prawdopodobieństwo wygrania 50 zł do serwisu Allegro, a może nawet na wygranie nagrody głównej Samochodu BMW i3.

Darmowe konto od Pekao S.A.

Nie dość, że możemy zyskać 150 zł premii na start oraz losy umożliwiające nam wygraną bonów do Allegro lub nagrody głównej, czyli BMW i3 to konto oraz karta są darmowe pod warunkiem zapłacenia jeden raz kartą w miesiącu i przelania sobie na konto 500 zł. Więc wystarczy tylko z konta korzystać, a warunki nie będą problemem. Osoby do 26 roku życia mają darmowe konto oraz kartę bez spełniania warunków!

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media