100 zł za samo wyrobienie darmowej karty

Kacper Jankowski 3 lutego 2021 roku

100 zł za założenie karty od Twisto

100 zł za samo wyrobienie darmowej karty

Powróciła promocja od fintechu Twisto, gdzie do zgarnięcia mamy aż 100 zł za założenie karty oraz darmowy plan Space na 3 miesiące. Promocja jest o tyle łatwa, że 100 zł otrzymujemy praktycznie za samo zawarcie umowy z Twisto.

100 zł za założenie karty Twisto

Pierwsze co musimy zrobić by otrzymać 100 zł za założenie karty to złożyć wniosek o limit Twisto Free wraz z darmową kartą płatniczą za pomocą dedykowanego linku promocyjnego. Gdy już znajdziemy się na stronie z linku we wniosku należy podać swoje dane, które zatwierdzamy za pomocą przelewu na 1 zł, oczywiście przelew jest zwrotny. Pamiętajmy, aby się upewnić, że dane podane we wniosku o limit Twisto Free są takie same jak dane podane Bankowi. Należy również zaakceptować wszystkie zgody na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną w celu finalizacji promocji, zgody można potem wycofać.

Jako, że firma nie korzysta z BIKu tylko dokonuje weryfikacji naszej zdolności kredytowej przy użyciu „wewnętrznych i zewnętrznych baz danych takich jak KBIG to czas rozpatrywania wniosku może trwać do 24 godzin

Płatność kartą i 100 zł nasze

Aby otrzymać 100 zł za założenie karty należy wykonać jedną płatność kartą na min. 100 zł (fizyczną lub wirtualną)  Twisto. Kartę wirtualną będziemy mieli prawie od razu, na fizyczną musimy poczekać od 5 do 10 dni. Karta fizyczna jest darmowa przez okres 3 pierwszych miesięcy. W skrócie, robimy zakupy na 100 zł, otrzymujemy od Twisto Free 100zł premii i spłacamy nasze zakupy, aby wykorzystać bonus do spłaty zadłużenia wystarczy wejść w transakcje, którą wykonaliśmy i wybrać „zapłać”. Czas na wykorzystanie 100 zł mamy do 31.07.2021 r.

Obierz 100 zł premii

UWAGA! Pula nagród jest ograniczona! Tylko 2500 wniosków

Karta Twisto, kiedy darmowa?

Fintech Twisto oferuje nam dwa warianty, Online lub Space. Online jest to w pełni darmowa opcja, karta jest zawarta w aplikacji i nic nas nie kosztuję. Drugi wariant Space wiążę się z co miesięczną opłatą w wysokości 10 zł, wybierając go otrzymujemy fizyczną kartę, którą możemy płacić w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Przypominam, że jako nowi użytkownicy mamy 3 miesiące darmowe z planem Space. Płatny plan oferuje nam również dwie korzystne opcje. Pierwsza z nich to Twisto Split, a druga to darmowe korzystanie z kursów wymiany walut po kursach organizacji płatniczej do 3000 zł miesięcznie, po przekroczeniu tej kwoty płacimy 3% wartości transakcji, w darmowym planie zawsze będziemy płacić 3% za wymianę.

Na koniec dodam, że Twisto jest fajną alternatywą karty kredytowej, większość funkcji jest taka sama. Różnica polega na łatwiejszym przyznaniu karty Twisto. Fintech Twisto zazwyczaj nie sprawdza baz BIG i BIK, przez co łatwiej o przyznanie karty. Dodatkowo nie ponosimy żadnych kosztów związanych z przesunięciem spłaty za zakupy do 45 dni, potem każdy koszt przesunięcia 100 zł wynosi 4,5 zł.

Zapraszam do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media