100 zł do Decathlon, 50 zł w gotówce!

Kacper Jankowski 28 stycznia 2020 roku

100 zł do Decathlon, 50 zł w gotówce i 3,5% na koncie oszczędnościowym od Getin Banku

100 zł do Decathlon, 50 zł w gotówce!

W nowej promocji od Getin Banku z kontem osobistym możemy zgarnąć 100 zł do Decathlon. Również w programie poleceń mamy możliwość zgarnąć dodatkowe 50 zł w gotówce. Jeśli nie mamy co zrobić z oszczędzoną gotówką, to śmiało możemy wrzucić środki na konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3,5% … na cały rok!

100 zł do Decathlon na start

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć 100 zł do Decathlon musimy być:

  • Osobą, która nie posiada żadnego produktu w Getin Banku od 01.01.2019.

Spełniasz warunki? Złóż wniosek o konto osobiste. Po aktywacji konta masz 7 dni na zarejestrowanie się na stronie promocji. W puli jest tylko 2000 rejestracji – kto pierwszy, ten lepszy.

Cala nagroda jest podzielona na 5 e-kart na zakupy do Decathlon – każda po o wartości 20 zł. Tym więcej warunków spełnimy, tym więcej kart otrzymamy. 😉

Pierwsze 20 zł otrzymamy za:

  • Wykonanie minimum jednego zwykłego przelewu przez bankowość mobilną. Warunek należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku

Drugie 20 zł otrzymamy za:

  • Wykonanie płatności kartą na minimum 200 zł w dwóch miesiącach następujących po miesiącu podpisania umowy

Trzecie i czwarte 20 zł zgarniemy za:

  • Zapewnienie wpływu na konto na minimum 1000 zł w trzech kolejnych miesiącach po miesiącu otwarcia konta

jednorazowe uznanie Konta Osobistego w formie przelewu przychodzącego z innych Banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank. Za Wpływ nie uznaje się: przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłat własnych w oddziałach lub wpłat we wpłatomatach.

Ostatnie 20 zł zgarniemy za to, że spełnimy wszystkie powyższe warunki.

Nagrody otrzymamy w ciągu 7 dni od spełnienia warunków! Nagrody znajdziemy w skrzynce po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej.

ZAŁÓŻ KONTO 

Zgarnij 100 zł do Decathlon!

Dodatkowe 50 zł w gotówce z kodem poleceń

Aby zgarnąć dodatkowe 50 zł w gotówce w programie poleceń musimy użyć kodu poleceń podczas składania wniosku. Kod taki możemy otrzymać od obecnego klienta Getin banku, o kod poleceń można śmiało pytać w komentarzach. Dodatkowym warunkiem jest zapewnienie wpływu na minimum 1000 zł w trzech miesiącach po miesiącu otwarcia konta.

Uwaga! Możemy przelać sobie 1000 zł z naszego konta w innym banku.

3,5% na koncie oszczędnościowym od Getin Banku

Przelewając co miesiąc na nasze konto osobiste minimum 1000 zł, zyskujemy 3,5% na koncie oszczędnościowym do kwoty 10 000 zł i to na okres 12 miesięcy. Dla większych oszczędności (do kwoty 100 000 zł ) oprocentowanie wynosi 2,7%. Dodam, że z konta oszczędnościowego możemy dokonać wypłaty w dowolnym momencie i to bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów!

Ile kosztuje konto w Getin Banku?

Konto osobiste w Getin Banku jest darmowe (wystarczy zapłacić raz w miesiącu kartą lub BLIK). Jeśli chodzi o kartę to jest ona bezwarunkowo darmowa, również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media